Vraždy v kruhu
Regie:
Ivan PokornýDrehbuch:
Iva ProcházkováKamera:
Lukáš HyksaMusik:
Jiří HájekBesetzung:
Ivan Trojan, Richard Krajčo, Marek Němec, Hana Vagnerová, Jiří Štrébl, Adéla Petřeková, Martina Eliášová, Petr Panzenberger, Jenovéfa Boková, Tomáš Pavelka, Jiří Konvalinka, Jiří Hána (mehr)Besetzung
Ivan Trojan
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Die Verdächtige (2022) (Serie)
Okresní přebor (2010) (Serie)
Richard Krajčo
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Iveta (2022) (Serie)
O ztracené lásce (2002) (Serie)
Hraběnky (2007) (Serie)
Marek Němec
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Labyrint (2015) (Serie)
Zdivočelá země (1997) (Serie)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (Serie)
Hana Vagnerová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Kancelář Blaník (2014) (Serie)
Herec (2020) (Serie)
Lajna (2017) (Serie)
Jiří Štrébl
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Die Verdächtige (2022) (Serie)
Herec (2020) (Serie)
Adéla Petřeková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Kukačky (2021) (Serie)
Vzteklina (2018) (Serie)
Cirkus Bukowsky (2013) (Serie)
Martina Eliášová
Beste Serien:
Ochránce (2021) (Serie)
Vyprávěj (2009) (Serie)
Dáma a Král (2017) (Serie)
Petr Panzenberger
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Herec (2020) (Serie)
Tři tygři (2019) (Serie)
Jenovéfa Boková
Tschechoslowakei
Tomáš Pavelka
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Ochránce (2021) (Serie)
Rapl (2016) (Serie)
Nevinné lži (2013) (Serie)
Jiří Konvalinka
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Zkáza Dejvického divadla (2019) (Serie)
Vodník (2019) (Serie)
Jiří Hána
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Kosmo (2016) (Serie)
Labyrint (2015) (Serie)
Život a doba soudce A. K. (2014) (Serie)
Václav Neužil ml.
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Metoda Markovič: Hojer (2024) (Serie)
sKORO NA mizině (2020) (Serie)
Čtvrtá hvězda (2014) (Serie)
Anita Krausová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Wasteland – Verlorenes Land (2016) (Serie)
Ochránce (2021) (Serie)
Die Schläfer (2019) (Serie)
Pavel Oubram
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Král Šumavy: Fantom temného kraje (2022) (Serie)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (Serie)
Václav Vašák
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Rapl (2016) (Serie)
Zdena Hadrbolcová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Wasteland – Verlorenes Land (2016) (Serie)
Přítelkyně z domu smutku (1992) (Serie)
Tři spory (1981) (Serie)
Josef Vaverka
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Vraždy v kruhu (2015) (Serie)
Znamení koně (2011) (Serie)
Sanitka 2 (2013) (Serie)
David Steigerwald
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Chicago Fire (2012) (Serie)
Rapl (2016) (Serie)
Nevinné lži (2013) (Serie)
Tomáš Bělohlávek
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Pět mrtvých psů (2016) (Serie)
Expozitura (2009) (Serie)
Vraždy v kruhu (2015) (Serie)