Slunečná - Série 1 (2020) (Staffel)
Regie:
Libor KodadDrehbuch:
René DecasteloKamera:
Jakub ŠevčíkBesetzung:
Eva Salvatore Burešová, Marek Lambora, Lukáš Langmajer, Barbora Jánová, Adéla Dobešová, Jan Šťastný, Iva Hüttnerová, Filip Blažek, Roman Tomeš, Lucie Benešová, Ondřej Pavelka, Dana Batulková (mehr)Besetzung
Eva Salvatore Burešová
Tschechien
Beste Serien:
Jak si nepodělat život (2019) (Serie)
Specialisté (2017) (Serie)
Krejzovi (2018) (Serie)
Marek Lambora
Tschechien
Beste Serien:
Táta v nesnázích (2023) (Serie)
Expozitura (2009) (Serie)
Malá velká liga (2023) (Serie)
Lukáš Langmajer
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Okresní přebor (2010) (Serie)
Setkání s hvězdou (2011) (Serie)
Vinaři (2014) (Serie)
Barbora Jánová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
sKORO NA mizině (2020) (Serie)
Labyrint (2015) (Serie)
Ztracená brána (2012) (Serie)
Adéla Dobešová
Beste Serien:
Národní házená (2022) (Serie)
O mě se neboj (2022) (Serie)
Případy mimořádné Marty (2022) (Serie)
Jan Šťastný
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Muž v pozadí (1995) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Labyrint (2015) (Serie)
Iva Hüttnerová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Největší z Pierotů (1990) (Serie)
Oběti (1999) (Serie)
Bakaláři (1972) (Serie)
Filip Blažek
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Černí andělé (2001) (Serie)
Na lavici obžalovaných justice (1998) (Serie)
Roman Tomeš
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Slunečná (2020) (Serie)
Ordinace v růžové zahradě (2005) (Serie)
Doktoři z Počátků (2013) (Serie)
Lucie Benešová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Nadměrné maličkosti (2004) (Serie)
Die Rückkehr der Märchenbraut (1993) (Serie)
Horákovi (2006) (Serie)
Ondřej Pavelka
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Rapl (2016) (Serie)
Povídky malostranské (1984) (Serie)
Vyšehrad (2016) (Serie)
Dana Batulková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Čapkovy kapsy (2011) (Serie)
Oběti (1999) (Serie)
Jan Plouhar
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Svět pod hlavou (2017) (Serie)
Nevinné lži (2013) (Serie)
Lucie Polišenská
Tschechoslowakei
Beste Serien:
České století (2013) (Serie)
Autobazar Monte Karlo (2015) (Serie)
Nevinné lži (2013) (Serie)
Tereza Brodská
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Vlak dětství a naděje (1985) (Serie)
Smysl pro tumor (2024) (Serie)
Z hříček o královnách (1994) (Serie)
David Prachař
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Metoda Markovič: Hojer (2024) (Serie)
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Ztracená brána (2012) (Serie)
Ota Jirák
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Saturnin (1994) (Serie)
Dobré ráno, Brno! (2023) (Serie)
Bakaláři 1997 (1997) (Serie)
Norbert Lichý
Tschechoslowakei
Pavla Tomicová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Mlsné medvědí příběhy (2020) (Serie)
Comeback (2008) (Serie)
Filip Tomsa
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Ďáblova lest (2009) (Serie)
Zdivočelá země (1997) (Serie)
Soukromé pasti (2008) (Serie)