Folgen(8)
-
Král je mrtev (S03E01)
-
Ať žije král (S03E02)
-
Jak svět přichází o doktory (S03E03)
-
Hodný, zlý, ošklivý a mrtvý (S03E04)
-
Vražedné ostří (S03E05)
-
Vesničko má vražedná (S03E06)
-
Křidýlko, stehýnko nebo vražda (S03E07)
-
Lék na vraždu (S03E08)
Besetzung
Jiří Hájek
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Kosmo (2016) (Serie)
Život a doba soudce A. K. (2014) (Serie)
Vyprávěj (2009) (Serie)
Jan Dvořák
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Život a doba soudce A. K. (2014) (Serie)
Vyprávěj (2009) (Serie)
Teresa Branna
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Cirkus Bukowsky (2013) (Serie)
Soukromé pasti (2008) (Serie)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (Serie)
Jan Jankovský
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Wasteland – Verlorenes Land (2016) (Serie)
Devadesátky (2022) (Serie)
MOST! (2019) (Serie)
Petr Panzenberger
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Herec (2020) (Serie)
Tři tygři (2019) (Serie)
Zdeněk Vencl
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Černí andělé (2001) (Serie)
Daniel Šváb
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Rapl (2016) (Serie)
Jitřní záře (2022) (Serie)
Vyprávěj (2009) (Serie)
Ludmila Kartousková
Beste Serien:
Okresní přebor (2010) (Serie)
Trpaslík (2017) (Serie)
Vyprávěj (2009) (Serie)
Filip Richtermoc
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Božena (2021) (Serie)
Dáma a Král (2017) (Serie)
Profesor T. (2018) (Serie)
Lukáš Jůza
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Svět pod hlavou (2017) (Serie)
Cirkus Bukowsky (2013) (Serie)
Mojmír Maděrič
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Kosmo (2016) (Serie)
Bakaláři (1972) (Serie)
Draculův švagr (1996) (Serie)
Pavla Beretová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Okresní přebor (2010) (Serie)
Vzteklina (2018) (Serie)
Roman Štabrňák
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Rapl (2016) (Serie)
Spravedlnost (2017) (Serie)
Jaromír Nosek
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
České století (2013) (Serie)
Vyšehrad (2016) (Serie)
Lukáš Pečenka
Beste Serien:
Dáma a Král (2017) (Serie)
Kriminálka Anděl (2008) (Serie)
Černá sanitka (2008) (Serie)
Vojtěch Vodochodský
Tschechien
Beste Serien:
Ochránce (2021) (Serie)
Atlantic Crossing (2020) (Serie)
Sex O'Clock (2023) (Serie)
Lukáš Rous
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Ochránce (2021) (Serie)
Sedm schodů k moci (2023) (Serie)
Petr Vančura
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Wasteland – Verlorenes Land (2016) (Serie)
Čtvrtá hvězda (2014) (Serie)
Kosmo (2016) (Serie)
Jan Hofman
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Vedlejší produkt (2024) (Serie)
Semestr (2016) (Serie)
Setkání s hvězdou (2011) (Serie)
Ondřej Kavan
Tschechoslowakei