Folgen(8)
-
Král je mrtev (S03E01)
-
Ať žije král (S03E02)
-
Jak svět přichází o doktory (S03E03)
-
Hodný, zlý, ošklivý a mrtvý (S03E04)
-
Vražedné ostří (S03E05)
-
Vesničko má vražedná (S03E06)
-
Křidýlko, stehýnko nebo vražda (S03E07)
-
Lék na vraždu (S03E08)
Besetzung
Marek Daniel
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Kancelář Blaník (2014) (Serie)
Večery Analogonu (2002) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Martin Havelka
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Ochránce (2021) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Vzteklina (2018) (Serie)
Vladislav Georgiev
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Lajna (2017) (Serie)
Svět pod hlavou (2017) (Serie)
Spravedlnost (2017) (Serie)
Vladimír Hauser
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Ochránce (2021) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Kosmix (2020) (Serie)
David Steigerwald
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Chicago Fire (2012) (Serie)
Rapl (2016) (Serie)
Nevinné lži (2013) (Serie)
Kateřina Holánová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Ochránce (2021) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (Serie)
Daniel Rous
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Devadesátky (2022) (Serie)
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Barbara Lukešová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Muž v pozadí (1995) (Serie)
Čtvrtníček, Šteindler a Vávra (1998) (Serie)
Martin Kraus
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Devadesátky (2022) (Serie)
Rapl (2016) (Serie)
Čapkovy kapsy (2011) (Serie)
Viola Černodrinská
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Místo zločinu Ostrava (2020) (Serie)
Dáma a Král (2017) (Serie)
Já, Mattoni (2016) (Serie)
Marta Vítů
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Rapl (2016) (Serie)
Život a doba soudce A. K. (2014) (Serie)
Sever (2019) (Serie)
Pavel Leicman
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Serien:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Sex O'Clock (2023) (Serie)
Štúrovci (1991) (Serie)
Zuzana Mauréry
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Tajné životy (2014) (Serie)
Mesto tieňov (2008) (Serie)
Za sklom (2016) (Serie)
Václav Kopta
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Okresní přebor (2010) (Serie)
Die Schläfer (2019) (Serie)
Svět pod hlavou (2017) (Serie)
Martin Donutil
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Labyrint (2015) (Serie)
Zdivočelá země (1997) (Serie)
Jan Španbauer
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Metoda Markovič: Hojer (2024) (Serie)
#martyisdead (2019) (Serie)
Svět pod hlavou (2017) (Serie)
Jiří Hána
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Kosmo (2016) (Serie)
Labyrint (2015) (Serie)
Život a doba soudce A. K. (2014) (Serie)
Zdeňka Žádníková-Volencová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Zkáza Dejvického divadla (2019) (Serie)
Černí andělé (2001) (Serie)
Lékárníkových holka (1996) (Serie)
Mikuláš Čížek
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Rapl (2016) (Serie)
Oktopus (2023) (Serie)
Případ Roubal (2021) (Serie)
Barbora Milotová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Die Schläfer (2019) (Serie)
Svět pod hlavou (2017) (Serie)
Terapie (2011) (Serie)