Modrý kód - Série 4 (2019) (Staffel)
Regie:
Lukáš BucharKamera:
Filip SandersMusik:
Dominik RenčBesetzung:
Josef Horák, Sabina Laurinová, Jiří Štěpnička, David Gránský, Saša Rašilov nejml., Roman Zach, Tomáš Měcháček, Marika Procházková, Alois Švehlík, Sandra Nováková, Veronika Divišová (mehr)Besetzung
Josef Horák
Beste Serien:
Vyprávěj (2009) (Serie)
První republika (2014) (Serie)
Vytoč mého agenta (2024) (Serie)
Sabina Laurinová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Zdivočelá země (1997) (Serie)
Bakaláři 1997 (1997) (Serie)
Jiří Štěpnička
Großbritannien
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Muž v pozadí (1995) (Serie)
Z hříček o královnách (1994) (Serie)
David Gránský
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Vyprávěj (2009) (Serie)
Ohnivý kuře (2016) (Serie)
Sestřičky Modrý kód (2020) (Serie)
Saša Rašilov nejml.
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Labyrint (2015) (Serie)
Napoleon (2002) (Serie)
Roman Zach
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Svět pod hlavou (2017) (Serie)
Třídní schůzka (2021) (Serie)
Černí andělé (2001) (Serie)
Tomáš Měcháček
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Lajna (2017) (Serie)
Svět pod hlavou (2017) (Serie)
Sedm schodů k moci (2023) (Serie)
Marika Procházková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Okresní přebor (2010) (Serie)
Vodník (2019) (Serie)
Trpaslík (2017) (Serie)
Alois Švehlík
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Nepokojná láska (1975) (Serie)
Panoptikum der Altstadt Prag (1987) (Serie)
Sandra Nováková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Bylo nás pět (1994) (Serie)
Čtvrtníček, Šteindler a Vávra (1998) (Serie)
Kancelář Blaník (2014) (Serie)
Veronika Divišová
Tschechien
Beste Serien:
Volha (2023) (Serie)
Čapkovy kapsy (2011) (Serie)
Jak si nepodělat život (2019) (Serie)
Patricie Pagáčová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Devadesátky (2022) (Serie)
O mě se neboj (2022) (Serie)
Iveta (2022) (Serie)
Ondřej Rychlý
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Vyprávěj (2009) (Serie)
Trapasy (2007) (Serie)
Sestřičky Modrý kód (2020) (Serie)
Petr Konáš
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Zdivočelá země (1997) (Serie)
Policie Modrava (2011) (Serie)
Šéfka (2022) (Serie)
Jakub Štěpán
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Vzteklina (2018) (Serie)
Vyprávěj (2009) (Serie)
Jan Urban
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Vyprávěj (2009) (Serie)
Ohnivý kuře (2016) (Serie)
Sestřičky Modrý kód (2020) (Serie)
Radek Jiříček
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Spravedlnost (2017) (Serie)
Táta v nesnázích (2023) (Serie)
Mojmír Maděrič
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Kosmo (2016) (Serie)
Bakaláři (1972) (Serie)
Draculův švagr (1996) (Serie)
Otmar Brancuzský
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Rapl (2016) (Serie)
Jindřich Nováček
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Vyprávěj (2009) (Serie)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (Serie)
Černá sanitka (2008) (Serie)