Modrý kód - Série 2 (2017) (Staffel)
Regie:
Lukáš BucharKamera:
Jakub ŠevčíkMusik:
Dominik RenčBesetzung:
Sabina Laurinová, Marek Němec, Roman Zach, Igor Chmela, Jiří Štěpnička, David Gránský, Jana Stryková, Marika Procházková, Ondřej Rychlý, Eva Salvatore Burešová, Petr Konáš, Sandra Nováková (mehr)Besetzung
Sabina Laurinová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Zdivočelá země (1997) (Serie)
Bakaláři 1997 (1997) (Serie)
Marek Němec
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Labyrint (2015) (Serie)
Zdivočelá země (1997) (Serie)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (Serie)
Roman Zach
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Svět pod hlavou (2017) (Serie)
Třídní schůzka (2021) (Serie)
Černí andělé (2001) (Serie)
Igor Chmela
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Die Verdächtige (2022) (Serie)
Svět pod hlavou (2017) (Serie)
Jiří Štěpnička
Großbritannien
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Muž v pozadí (1995) (Serie)
Z hříček o královnách (1994) (Serie)
David Gránský
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Vyprávěj (2009) (Serie)
Ohnivý kuře (2016) (Serie)
Sestřičky Modrý kód (2020) (Serie)
Jana Stryková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Labyrint (2015) (Serie)
Dobré ráno, Brno! (2023) (Serie)
Legends (2014) (Serie)
Marika Procházková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Okresní přebor (2010) (Serie)
Vodník (2019) (Serie)
Trpaslík (2017) (Serie)
Ondřej Rychlý
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Vyprávěj (2009) (Serie)
Trapasy (2007) (Serie)
Sestřičky Modrý kód (2020) (Serie)
Eva Salvatore Burešová
Tschechien
Beste Serien:
Jak si nepodělat život (2019) (Serie)
Specialisté (2017) (Serie)
Krejzovi (2018) (Serie)
Petr Konáš
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Zdivočelá země (1997) (Serie)
Policie Modrava (2011) (Serie)
Šéfka (2022) (Serie)
Sandra Nováková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Bylo nás pět (1994) (Serie)
Čtvrtníček, Šteindler a Vávra (1998) (Serie)
Kancelář Blaník (2014) (Serie)
Lenka Termerová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Bylo nás pět (1994) (Serie)
Die Märchenbraut (1980) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Ota Jirák
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Saturnin (1994) (Serie)
Dobré ráno, Brno! (2023) (Serie)
Bakaláři 1997 (1997) (Serie)
Roman Skamene
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Metoda Markovič: Hojer (2024) (Serie)
Wasteland – Verlorenes Land (2016) (Serie)
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Štěpán Benoni
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Wasteland – Verlorenes Land (2016) (Serie)
Kukačky (2021) (Serie)
Die Schläfer (2019) (Serie)
Martin Sitta
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Wasteland – Verlorenes Land (2016) (Serie)
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Die Schläfer (2019) (Serie)
Michaela Dittrichová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Sestřičky Modrý kód (2020) (Serie)
Gympl s (r)učením omezeným (2012) (Serie)
Modrý kód (2017) (Serie)
Mojmír Maděrič
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Kosmo (2016) (Serie)
Bakaláři (1972) (Serie)
Draculův švagr (1996) (Serie)
Jakub Štěpán
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Vzteklina (2018) (Serie)
Vyprávěj (2009) (Serie)