Musik:
Michal PavlíčekBesetzung:
Juraj Kukura, Robert Hájek, Ľubomír Paulovič, Tereza Brodská, Igor Bareš, Dušan Jamrich, Jan Bidlas, Jaroslav Stich, Marián Mitaš, Zuzana Ščerbová (mehr)Folgen(11)
-
Hračka (E01)
-
Výlet (E02)
-
Záskok (E03)
-
Hra o život (E04)
-
Dobrák od kosti (E05)
-
Svědek (E06)
-
Trpké vítězství (E07)
-
Obraz (E08)
-
Rodokmen (E09)
-
Závody se smrtí (E10)
-
Výstřel (E11)
Besetzung
Robert Nebřenský
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Čtvrtníček, Šteindler a Vávra (1998) (Serie)
Smysl pro tumor (2024) (Serie)
Naděžda Chroboková-Tomicová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Strážce duší (2005) (Serie)
Inspektor Max (2018) (Serie)
Ulice (2005) (Serie)
Sarah Arató
Beste Serien:
Klamstvo (2023) (Serie)
Červené pásky (2020) (Serie)
Druhá šanca (2022) (Serie)
Zdeněk Průša
Beste Serien:
Inspektor Max (2018) (Serie)
František Němec
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Serien:
Muž v pozadí (1995) (Serie)
Byl jednou jeden dům (1974) (Serie)
Alexandr Dumas starší (1970) (Serie)
Marian Roden
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
České století (2013) (Serie)
Život a doba soudce A. K. (2014) (Serie)
Kajetán Písařovic
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Wasteland – Verlorenes Land (2016) (Serie)
Chlap (2022) (Serie)
Až po uši (2014) (Serie)
Miroslav Babuský
Tschechoslowakei
Beste Serien:
MOST! (2019) (Serie)
Rapl (2016) (Serie)
České století (2013) (Serie)
Jiří Ployhar ml.
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Svět pod hlavou (2017) (Serie)
Barbora Balková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Ach, ty vraždy! (2010) (Serie)
Inspektor Max (2018) (Serie)
Ordinace v růžové zahradě (2005) (Serie)
Zdenka Procházková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Die Märchenbraut (1980) (Serie)
Die Besucher (1983) (Serie)
Vzteklina (2018) (Serie)
Anděla Blažková
Beste Serien:
Inspektor Max (2018) (Serie)
Modrý kód (2017) (Serie)
Ordinace v růžové zahradě (2005) (Serie)
Michal Pazderka
Tschechien
Beste Serien:
Volha (2023) (Serie)
Iveta (2022) (Serie)
Pan profesor (2021) (Serie)
Vladimír Ferenc
Beste Serien:
Inspektor Max (2018) (Serie)
Marta Kondrla
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Mesto tieňov (2008) (Serie)
Za sklom (2016) (Serie)
Čas nádejí (2024) (Serie)
Jan Vlasák
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Serien:
Die Schläfer (2019) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Svět pod hlavou (2017) (Serie)
Štepánka Fingerhutová
Tschechien
Beste Serien:
Wasteland – Verlorenes Land (2016) (Serie)
Devadesátky (2022) (Serie)
Chlap (2022) (Serie)
Petr Jeřábek
Beste Serien:
Docent (2023) (Serie)
Specialisté (2017) (Serie)
Inspektor Max (2018) (Serie)
Jan Nedbal
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Die Verdächtige (2022) (Serie)
Herec (2020) (Serie)
Chlap (2022) (Serie)
Jiří Böhm
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Das Boot (2018) (Serie)
World on Fire (2019) (Serie)
Cyril a Metoděj - Apoštolové Slovanů (2013) (Serie)