Musik:
David SolařBesetzung:
Ján Koleník, Markéta Plánková, Jiří Vyorálek, Jana Štěpánková, Jan Vlasák, Veronika Arichteva, Tomáš Töpfer, Zdena Studenková, Svatopluk Skopal (mehr)Folgen(22)
-
Ztracený syn (S01E01)
-
Lhář prolhaná (S01E02)
-
Milodary (S01E03)
-
Španělská chřipka (S01E04)
-
Arsenik (S01E05)
-
Láska je utrpením (S01E06)
-
Módní salon Valenta (S01E07)
-
Andělíčkář (S01E08)
-
Rudi (S01E09)
-
Ano (S01E10)
-
Piknik (S01E11)
-
Stavidlo (S01E12)
-
Iniciála Vé (S01E13)
-
Zpovědní tajemství (S01E14)
-
Dobré jméno (S01E15)
-
Bratrská láska (S01E16)
-
Čarodějka (S01E17)
-
Jízdenky do Paříže (S01E18)
-
Svědci z onoho světa (S01E19)
-
Eskamotér (S01E20)
-
Sbohem a odpusťte (S01E21)
-
Štvanice (S01E22)
Besetzung
Tomáš Jákl
Tschechien
Beste Serien:
Na lavici obžalovaných justice (1998) (Serie)
První republika (2014) (Serie)
Gabriela Csinová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Oběti (1999) (Serie)
První republika (2014) (Serie)
Tomáš Havlínek
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Sedm schodů k moci (2023) (Serie)
Charité (2017) (Serie)
Jan Szymik
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Zdivočelá země (1997) (Serie)
Vyprávěj (2009) (Serie)
Bakaláři 1997 (1997) (Serie)
Mikuláš Křen
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Metoda Markovič: Hojer (2024) (Serie)
Okresní přebor (2010) (Serie)
Autobazar Monte Karlo (2015) (Serie)
Jakub Tvrdík
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Ochránce (2021) (Serie)
Vyprávěj (2009) (Serie)
Simona Vavrušová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Čtvrtá hvězda (2014) (Serie)
Až po uši (2014) (Serie)
První republika (2014) (Serie)
Patrik Štěpán
Tschechien
Beste Serien:
Legends (2014) (Serie)
První republika (2014) (Serie)
Karol Csino
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Ochránce (2021) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
První republika (2014) (Serie)
Markéta Procházková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
První republika (2014) (Serie)
Dvojka na zabití (2021) (Serie)
Krejzovi (2018) (Serie)
Claudia Vašeková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
A Small Light (2023) (Serie)
Genius (2017) (Serie)
Berlin - Der geteilte Himmel (2017) (Serie)
Martin Vrtáček
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Četníci z Luhačovic (2017) (Serie)
Petr Kasnar
Beste Serien:
První republika (2014) (Serie)
Rafael Pražák
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Velmi uvěřitelné příběhy (1991) (Serie)
Zdivočelá země (1997) (Serie)
Bakaláři (1972) (Serie)
Jiří Oberfalzer
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Mamon (2015) (Serie)
První republika (2014) (Serie)
Nadměrné maličkosti (2004) (Serie)
Josef Horák
Beste Serien:
Vyprávěj (2009) (Serie)
První republika (2014) (Serie)
Vytoč mého agenta (2024) (Serie)
Jakub Habarta
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Vyprávěj (2009) (Serie)
První republika (2014) (Serie)
Černé vdovy (2019) (Serie)
Amáta Skalová
Beste Serien:
Mamon (2015) (Serie)
První republika (2014) (Serie)
Vinaři (2014) (Serie)
Aleš Balda
Beste Serien:
Kukačky (2021) (Serie)
Patriot (2015) (Serie)
Jitřní záře (2022) (Serie)
Roman Šmejkal
Beste Serien:
Vyprávěj (2009) (Serie)
První republika (2014) (Serie)
Allmen (2017) (Serie)