Musik:
David SolařBesetzung:
Ján Koleník, Markéta Plánková, Jiří Vyorálek, Jana Štěpánková, Jan Vlasák, Veronika Arichteva, Tomáš Töpfer, Zdena Studenková, Svatopluk Skopal (mehr)Folgen(22)
-
Ztracený syn (S01E01)
-
Lhář prolhaná (S01E02)
-
Milodary (S01E03)
-
Španělská chřipka (S01E04)
-
Arsenik (S01E05)
-
Láska je utrpením (S01E06)
-
Módní salon Valenta (S01E07)
-
Andělíčkář (S01E08)
-
Rudi (S01E09)
-
Ano (S01E10)
-
Piknik (S01E11)
-
Stavidlo (S01E12)
-
Iniciála Vé (S01E13)
-
Zpovědní tajemství (S01E14)
-
Dobré jméno (S01E15)
-
Bratrská láska (S01E16)
-
Čarodějka (S01E17)
-
Jízdenky do Paříže (S01E18)
-
Svědci z onoho světa (S01E19)
-
Eskamotér (S01E20)
-
Sbohem a odpusťte (S01E21)
-
Štvanice (S01E22)
Besetzung
Pavla Vojáčková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Oběti (1999) (Serie)
Vyprávěj (2009) (Serie)
Josef Humpolec
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Rapl (2016) (Serie)
Případ Roubal (2021) (Serie)
Jiří Datel Novotný
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Serien:
Bylo nás pět (1994) (Serie)
Die Märchenbraut (1980) (Serie)
Die Besucher (1983) (Serie)
Jan Novotný
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Muž v pozadí (1995) (Serie)
Jakub Otáhal
Beste Serien:
První republika (2014) (Serie)
Amálie Knotová
Beste Serien:
První republika (2014) (Serie)
Jan Harvan
Beste Serien:
První republika (2014) (Serie)
Igor Bareš
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Ochránce (2021) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Marika Šoposká
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Cirkus Bukowsky (2013) (Serie)
Jak si nepodělat život (2019) (Serie)
Dabing Street (2018) (Serie)
Barbora Mottlová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Cirkus Bukowsky (2013) (Serie)
Extraktoři (2023) (Serie)
Vyprávěj (2009) (Serie)
Dana Marková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Svět pod hlavou (2017) (Serie)
Cirkus Bukowsky (2013) (Serie)
Pět let (2022) (Serie)
Jan Anděl Rus
Beste Serien:
První republika (2014) (Serie)
Michelle Hansen
Dänemark
Beste Serien:
O mě se neboj (2022) (Serie)
První republika (2014) (Serie)
Ulice (2005) (Serie)
Arnošt Proschek
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Kamarádi (1969) (Serie)
Slavné historky zbojnické (1985) (Serie)
Bakaláři 1997 (1997) (Serie)
Milan Němec
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Metoda Markovič: Hojer (2024) (Serie)
Herec (2020) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Zdeněk Eška
Beste Serien:
První republika (2014) (Serie)
Matěj Anděl
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Živé terče (2019) (Serie)
Neviditelní (2014) (Serie)
První republika (2014) (Serie)
Tereza Nekudová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Rapl (2016) (Serie)
Volha (2023) (Serie)
Zdivočelá země (1997) (Serie)
Radek Valenta
Tschechoslowakei
Beste Serien:
České století (2013) (Serie)
Sever (2019) (Serie)
První republika (2014) (Serie)
Otmar Brancuzský
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Rapl (2016) (Serie)