Regie:
Vladimír MichálekKamera:
David PloyharMusik:
Jan ČechtickýBesetzung:
Jiří Ployhar ml., Eva Vrbková, Milena Marcilisová, Rostislav Marek, Miloslav Maršálek, Eva Lesáková, Ondřej Mikulášek, Eva Gorčicová, Jan Grygar, Petr Bláha Nejedlý, Zdeněk Troška (mehr)Folgen(13)
-
Obraz (E01)
-
Imbecil (E02)
-
Milenka mrtvého (E03)
-
První casting (E04)
-
Vzkaz od nebožky (E05)
-
Poslání (E06)
-
Árie (E07)
-
Sací koš (E08)
-
Modrá voda (E09)
-
Mňoukavý hotel (E10)
-
Pavouček (E11)
-
Králíci se nedočkali (E12)
-
Okno do hřbitova (E13)
Besetzung
Radim Novák
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Svět pod hlavou (2017) (Serie)
Labyrint (2015) (Serie)
Pavel Zatloukal
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Serien:
Sex O'Clock (2023) (Serie)
Bakaláři (1972) (Serie)
Útěk do Budína (2003) (Serie)
Ján Jackuliak
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Hniezdo (2020) (Serie)
Rapl (2016) (Serie)
Karel Fuksa
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Okno do hřbitova (2011) (Serie)
Arnošt Goldflam
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Kancelář Blaník (2014) (Serie)
Večery Analogonu (2002) (Serie)
Tisícročná včela (1983) (Serie)
Igor Ondříček
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Mamon (2015) (Serie)
Viktor Skála
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Kosmix (2020) (Serie)
Labyrint (2015) (Serie)
Zdeněk Černín
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Die Schläfer (2019) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Pavel Vacek
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Hvězdičky (2018) (Serie)
Sex O'Clock (2023) (Serie)
Bolek Polívka
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Kancelář Blaník (2014) (Serie)
Frankensteins Tante (1987) (Serie)
Zuzana Slavíková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Vyprávěj (2009) (Serie)
Petr Váša
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Okno do hřbitova (2011) (Serie)
Zdeněk Julina
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Ochránce (2021) (Serie)
Kukačky (2021) (Serie)
Ludmila Slancová
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Serien:
Die Besucher (1983) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Bakaláři (1972) (Serie)
Jan Apolenář
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Labyrint (2015) (Serie)
Lukáš Hejlík
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Terapie (2011) (Serie)
Dobrá čtvrť (2005) (Serie)
Milan Němec
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Metoda Markovič: Hojer (2024) (Serie)
Herec (2020) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Ladislav Kolář
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Četníci z Luhačovic (2017) (Serie)
Cyril a Metoděj - Apoštolové Slovanů (2013) (Serie)
Miroslava Kolářová
Beste Serien:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Okno do hřbitova (2011) (Serie)
Detektiv Martin Tomsa (1994) (Serie)
Jitka Josková
Beste Serien:
Okno do hřbitova (2011) (Serie)