Regie:
Viktor PolesnýDrehbuch:
Pavel KohoutBesetzung:
Ondřej Kavan, Jan Novotný, Martina Preissová, Viktor Preiss, Jaromír Hanzlík, Vladimír Dlouhý, Martin Myšička, Jaromír Dulava, Robert Jašków, Jaromír Nosek, Martin Preiss, Otakar Brousek st. (mehr)Besetzung
Ondřej Kavan
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Zločin v Polné (2016) (Fernsehfilm)
Volha (2023) (Serie)
Smyčka (2009) (Fernsehfilm)
Jan Novotný
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Sluha dvou pánů (2000) (Theateraufzeichnung)
Sluha dvou pánů (2010) (Theateraufzeichnung)
Král Lear (2003) (Theateraufzeichnung)
Martina Preissová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
David a Goliáš aneb Pepička to zařídí (2008) (Theateraufzeichnung)
Národ sobě - kultura tobě (2021) (Konzert)
Viktor Preiss
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Mit dem Teufel ist nicht gut spaßen (1984)
Brouk v hlavě (2020) (Theateraufzeichnung)
Scapinova šibalství (1980) (Fernsehfilm)
Jaromír Hanzlík
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Cyrano z Bergeracu (1986) (Theateraufzeichnung)
Ikarův pád (1977) (Fernsehfilm)
Tažní ptáci (1983) (Fernsehfilm)
Vladimír Dlouhý
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Mit dem Teufel ist nicht gut spaßen (1984)
Na dotek (2002) (Theateraufzeichnung)
Ich springe über Pfützen (1970)
Martin Myšička
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Elegance molekuly (2024) (Theateraufzeichnung)
Oblomov (2002) (Theateraufzeichnung)
Příběhy obyčejného šílenství (2009) (Theateraufzeichnung)
Jaromír Dulava
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Česká soda (1998)
Dámský krejčí (2012) (Theateraufzeichnung)
Černí baroni (1992)
Robert Jašków
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Operace Silver A (2007) (Fernsehfilm)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
České století (2013) (Serie)
Jaromír Nosek
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Stavrogin je ďábel (2005) (Theateraufzeichnung)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
České století (2013) (Serie)
Martin Preiss
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Ztracená brána (2012) (Serie)
České století (2013) (Serie)
Otakar Brousek st.
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Cyrano z Bergeracu (1986) (Theateraufzeichnung)
Král Krysa (1979) (Theateraufzeichnung)
Muž v pozadí (1995) (Serie)
Irena Máchová
Tschechoslowakei
Michal Slaný
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Swingtime (2007) (Fernsehfilm)
Kukys Rückkehr (2010)
Pavel Nečas
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Tři sestry (2010) (Theateraufzeichnung)
Čaj u královny (2008) (Theateraufzeichnung)
Karel Gult
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Amadeus - Director's Cut (1984)
Burning Bush (2013) (Fernsehfilm)
Lucerna aneb Boj o lípu (1994) (Theateraufzeichnung)
Natálie Topinková
Beste Filme:
Smyčka (2009) (Fernsehfilm)
Akte Kajinek (2010)
Jan Žižka (2022)
Tomáš Masopust
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Ztracená brána (2012) (Serie)
Sjezd abiturientů (1999) (Fernsehfilm)
Smyčka (2009) (Fernsehfilm)
Braňo Holiček
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Všichni moji blízcí (1999)
Swingtime (2007) (Fernsehfilm)
Jiří Racek
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Heimat, süße Heimat (1985)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
České století (2013) (Serie)