Vyprávěj - Série 2 (2010) (Staffel)
Regie:
Biser A. ArichtevDrehbuch:
Rudolf MerknerMusik:
David SolařBesetzung:
Svatopluk Skopal, Veronika Freimanová, Andrea Růžičková, Roman Vojtek, Zuzana Kajnarová, Nina Divíšková, Jaromír Nosek, Hana Vagnerová, Betka Stanková, Ondřej Veselý, Veronika Žilková (mehr)Besetzung
Svatopluk Skopal
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Z hříček o královnách (1994) (Serie)
Veronika Freimanová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Ochránce (2021) (Serie)
Kukačky (2021) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Andrea Růžičková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Chlap (2022) (Serie)
Vyprávěj (2009) (Serie)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (Serie)
Roman Vojtek
Tschechoslowakei
Zuzana Kajnarová
Tschechoslowakei
Nina Divíšková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Vlak dětství a naděje (1985) (Serie)
Dlouhá míle (1989) (Serie)
Bakaláři (1972) (Serie)
Jaromír Nosek
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
České století (2013) (Serie)
Vyšehrad (2016) (Serie)
Hana Vagnerová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Kancelář Blaník (2014) (Serie)
Herec (2020) (Serie)
Lajna (2017) (Serie)
Betka Stanková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Svět pod hlavou (2017) (Serie)
Sedm schodů k moci (2023) (Serie)
Vyprávěj (2009) (Serie)
Ondřej Veselý
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Vyprávěj (2009) (Serie)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (Serie)
Četníci z Luhačovic (2017) (Serie)
Veronika Žilková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Česká soda (1993) (Serie)
Ochránce (2021) (Serie)
Přítelkyně z domu smutku (1992) (Serie)
Vojtěch Kotek (Erzähler)
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Metoda Markovič: Hojer (2024) (Serie)
Kosmix (2020) (Serie)
Labyrint (2015) (Serie)
Lenka Zahradnická
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Spravedlnost (2017) (Serie)
Vyprávěj (2009) (Serie)
Martin Zounar
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Zlá krev (1986) (Serie)
Laskavý divák promine (1994) (Serie)
Mahulena Bočanová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Muž v pozadí (1995) (Serie)
Ein fideles Haus (1975) (Serie)
Vlak dětství a naděje (1985) (Serie)
Tomáš Töpfer
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Ztracená brána (2012) (Serie)
David Kraus
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Extraktoři (2023) (Serie)
Vyprávěj (2009) (Serie)
Ohrožené prázdniny (1990) (Serie)
Josef Polášek
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Večery Analogonu (2002) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Komediograf (2003) (Serie)
David Prachař
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Metoda Markovič: Hojer (2024) (Serie)
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Ztracená brána (2012) (Serie)
Martin Zahálka
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Muž v pozadí (1995) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Rapl (2016) (Serie)