Regie:
Emanuel KaněraDrehbuch:
Emanuel KaněraKamera:
František VlčekBesetzung:
Rudolf Deyl ml., Svatopluk Beneš, Vlasta Burian (Arch.), Čeněk Šlégl (Arch.), Antonie Nedošinská (Arch.), Máňa Ženíšková (Arch.), Lubomír Lipský st., Miroslav Horníček, Miloš Kopecký (mehr)Besetzung
Rudolf Deyl ml.
Österreich-Ungarn
Beste Filme:
Limonaden-Joe (1964)
Der Brave Soldat Schwejk in Prag (1956)
Lucerna (1967) (Fernsehfilm)
Svatopluk Beneš
Österreich-Ungarn
Beste Filme:
Vernunftehen (1968) (Serie)
Der Brave Soldat Schwejk in Prag (1956)
Lucerna (1967) (Fernsehfilm)
Vlasta Burian (Arch.)
Österreich-Ungarn
Beste Filme:
U pokladny stál... (1939)
Es war einmal ein König (1954)
Přednosta stanice (1941)
Čeněk Šlégl (Arch.)
Österreich-Ungarn
Beste Filme:
U pokladny stál... (1939)
Škola základ života (1938)
Přednosta stanice (1941)
Antonie Nedošinská (Arch.)
Österreich-Ungarn
Beste Filme:
Nebe a dudy (1941)
Das Mädchen in Blau (1939)
Čapkovy povídky (1947)
Máňa Ženíšková (Arch.)
Österreich-Ungarn
Beste Filme:
Syn hor (1925)
So ist das Leben (1929)
Evas Töchter (1928)
Lubomír Lipský st.
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Charleyova teta (1969) (Theateraufzeichnung)
Es war einmal ein König (1954)
Sváko Ragan (1976) (Fernsehfilm)
Miroslav Horníček
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Těžká Barbora (1960) (Theateraufzeichnung)
Balada z hadrů (1960) (Theateraufzeichnung)
Es war einmal ein König (1954)
Miloš Kopecký
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Semafor - Největší hity (2005) (Videokompilation)
Dům na nebesích (1984) (Theateraufzeichnung)
Es war einmal ein König (1954)
Milan Neděla
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Lebemänner (1969)
Der Brave Soldat Schwejk in Prag (1956)
Melde gehorsamst - Der brave Soldat Schwejk (1957)
Jan Libíček
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Lebemänner (1969)
Drei Haselnüsse für Aschenbrödel (1973)
Baron Münchhausen (1961)
Otto Rubík (Arch.)
Österreich-Ungarn
Beste Filme:
Die weiße Krankheit (1937)
To neznáte Hadimršku (1931)
Cech panen kutnohorských (1938)
Lil Adina (Arch.)
Österreich-Ungarn
Beste Filme:
U pokladny stál... (1939)
Ducháček to zařídí (1938)
Kristian (1939)
Darja Hajská (Arch.)
Österreich-Ungarn
Beste Filme:
Marek, reich mir die Feder! (1976)
Lebemänner (1969)
Přednosta stanice (1941)
Ferenc Futurista (Arch.)
Österreich-Ungarn
Beste Filme:
Cesta do hlubin študákovy duše (1939)
Hotel blauer Stern (1941)
Ein netter Mensch (1941)
František Filipovský (Arch.)
Österreich-Ungarn
Beste Filme:
Hamlet (1986) (Theateraufzeichnung)
Lišák Pseudolus (1960) (Fernsehfilm)
Marek, reich mir die Feder! (1976)
Stanislav Neumann (Arch.)
Österreich-Ungarn
Beste Filme:
Der Brave Soldat Schwejk in Prag (1956)
Dařbuján a Pandrhola (1959)
Die stolze Prinzessin (1952)
Josef Bek (Arch.)
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Lebemänner (1969)
Láska jako trám (1967) (Fernsehfilm)
Bílá paní (1965)
George Voskovec (Arch.)
Österreich-Ungarn
Beste Filme:
Die 12 Geschworenen (1957)
Roots: The Next Generations (1979) (Serie)
Hej-rup! (1934)
Hugo Haas (Arch.)
Österreich-Ungarn
Beste Filme:
Die weiße Krankheit (1937)
Mravnost nade vše (1937)
Ať žije nebožtík (1935)