Regie:
Stanislav StrnadKamera:
Jan NovákMusik:
Oldřich FlosmanBesetzung:
Eva Hudečková, Jaroslav Moučka, Jaroslav Satoranský, Vladimír Šmeral, Miroslav Zounar, Pavla Maršálková, Vlastimil Brodský, František Husák (mehr)Besetzung
Eva Hudečková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Tažní ptáci (1983) (Fernsehfilm)
Byl jednou jeden dům (1974) (Serie)
Wie soll man Dr Mrácek ertränken? (1974)
Jaroslav Moučka
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Lebemänner (1969)
Krabat (1977)
Vernunftehen (1968) (Serie)
Jaroslav Satoranský
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Filme:
Cyrano z Bergeracu (1986) (Theateraufzeichnung)
Král Krysa (1979) (Theateraufzeichnung)
Mnoho povyku pro nic (1972) (Theateraufzeichnung)
Vladimír Šmeral
Österreich-Ungarn
Beste Filme:
Die Hexenjagd (1969)
Lerchen am Faden (1969)
Byl jednou jeden dům (1974) (Serie)
Miroslav Zounar
Tschechoslowakei
Beste Filme:
V zámku a podzámčí (1981) (Fernsehfilm)
Signum laudis (1980)
Brakýři (1983) (Fernsehfilm)
Pavla Maršálková
Österreich-Ungarn
Beste Filme:
Svatební cesta do Jiljí (1983) (Fernsehfilm)
Liebe nach Fahrplan (1966)
Dařbuján a Pandrhola (1959)
Vlastimil Brodský
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Tažní ptáci (1983) (Fernsehfilm)
Das einsame Haus am Waldesrand (1976)
Lebemänner (1969)
František Husák
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Revizor (1971) (Theateraufzeichnung)
Jára Cimrman ležící, spící (1983)
Vernunftehen (1968) (Serie)
Pavel Trávníček
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Drei Haselnüsse für Aschenbrödel (1973)
Panoptikum der Altstadt Prag (1987) (Serie)
Přítelkyně z domu smutku (1992) (Serie)
Lenka Kořínková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Jak svět přichází o básníky (1982)
Kafka (1991)
Léto s kovbojem (1976)
David Schneider
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Mit dem Teufel ist nicht gut spaßen (1984)
Blutspuren (1969)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Bedřich Prokoš
Österreich-Ungarn
Beste Filme:
Naši furianti (1983) (Theateraufzeichnung)
Das höhere Prinzip (1960)
Lauf, Ober, lauf! (1980)
Petr Oliva
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Filme:
Das Attentat (1964)
Dnes ještě zapadá slunce nad Atlantidou (1978) (Fernsehfilm)
Záchvěv strachu (1984)
Jan Teplý st.
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Ubohý pan Kufalt (1981) (Fernsehfilm)
Das Ohr (1970)
Muž v pozadí (1995) (Serie)
Jan Pohan
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Amadeus - Director's Cut (1984)
Jako kníže Rohan (1983) (Fernsehfilm)
Die Hexenjagd (1969)
Vladimír Hlavatý
Österreich-Ungarn
Beste Filme:
Das höhere Prinzip (1960)
Přišel na večeři (1981) (Theateraufzeichnung)
Das Attentat (1964)
Jarmila Krulišová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Naši furianti (1971) (Theateraufzeichnung)
Tři spory (1981) (Serie)
Muži jdou ve tmě (1975) (Fernsehfilm)
Nelly Gaierová
Österreich-Ungarn
Beste Filme:
Orfeus v podsvětí (1980) (Fernsehfilm)
Tomorrow I'll Wake Up and Scald Myself with Tea (1977)
Der fesche Hubert (1984)
František Hanus
Österreich-Ungarn
Beste Filme:
Cyrano z Bergeracu (1986) (Theateraufzeichnung)
Ikarův pád (1977) (Fernsehfilm)
Es war einmal ein König (1954)
Eva Svobodová
Österreich-Ungarn
Beste Filme:
Der Brave Soldat Schwejk in Prag (1956)
Jáchyme, hoď ho do stroje! (1974)
Die Herren Jungen (1975)