Regie:
Jan MatějovskýDrehbuch:
Miloš SmetanaKamera:
Alois NožičkaMusik:
Milan ŠolcBesetzung:
Petr Haničinec, Daniela Kolářová, Václav Postránecký, Zdeněk Buchvaldek, Jan Kanyza, František Němec, Václav Švorc, Václav Neužil st., Bohumil Šeda, Miroslav Částek, Karel Vlček, Jiří Zahajský (mehr)Besetzung
Petr Haničinec
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Tažní ptáci (1983) (Fernsehfilm)
Ubohý pan Kufalt (1981) (Fernsehfilm)
Král Krysa (1979) (Theateraufzeichnung)
Daniela Kolářová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Die Volksschule (1991)
Das einsame Haus am Waldesrand (1976)
Vernunftehen (1968) (Serie)
Václav Postránecký
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Filme:
Hamlet (1986) (Theateraufzeichnung)
Naši furianti (1983) (Theateraufzeichnung)
Muž v pozadí (1995) (Serie)
Zdeněk Buchvaldek
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Panoptikum der Altstadt Prag (1987) (Serie)
Kus života (1985) (Fernsehfilm)
Šerif za mrežami (1965)
Jan Kanyza
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Lekár umierajúceho času (1983) (Serie)
Utrpení mladého Boháčka (1969)
Lovec (1980) (Fernsehfilm)
František Němec
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Filme:
Hamlet (1986) (Theateraufzeichnung)
Wie man den Vater in die Besserungsanstalt bekommt (1978) (Fernsehfilm)
Das Ohr (1970)
Václav Švorc
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Poslední dopis (1973) (Fernsehfilm)
Zadržitelný vzestup Arthura Uie (1979) (Theateraufzeichnung)
Naši furianti (1971) (Theateraufzeichnung)
Václav Neužil st.
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Hoffnung (1963)
Die Brücke von Remagen (1969)
Božská Ema (1979)
Bohumil Šeda
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Romanetto (1970) (Fernsehfilm)
Pracka v láhvi (1978) (Fernsehfilm)
Co je platno kázat (1977) (Fernsehfilm)
Miroslav Částek
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Alle guten Landsleute (1968)
Cesta hlubokým lesem (1963)
Šťastný Jim (1969) (Fernsehfilm)
Karel Vlček
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Dva na koni, jeden na oslu (1977) (Theateraufzeichnung)
Das Ohr (1970)
Ich springe über Pfützen (1970)
Jiří Zahajský
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Hráči (1983) (Theateraufzeichnung)
Jára Cimrman ležící, spící (1983)
Vernunftehen (1968) (Serie)
Jiří Chmelař
Beste Filme:
Es lebe die Republik (1965)
Cesta Karla IV. do Francie a zpět (1981) (Theateraufzeichnung)
Herr Tau nimmt Abschied (1979)
Ladislav Šimek
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Jára Cimrman ležící, spící (1983)
Poslední dopis (1973) (Fernsehfilm)
Lerchen am Faden (1969)
Jiří Pleskot
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Král Krysa (1979) (Theateraufzeichnung)
Vernunftehen (1968) (Serie)
Lucerna (1967) (Fernsehfilm)
Zdeněk Jelínek
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Královská hra (1980) (Fernsehfilm)
Dnes ještě zapadá slunce nad Atlantidou (1978) (Fernsehfilm)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
František Horák
Österreich-Ungarn
Beste Filme:
Dva na koni, jeden na oslu (1977) (Theateraufzeichnung)
Petřička (1976) (Fernsehfilm)
Jan Žižka (1955)
Bohuslav Čáp
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Královský život otroka (1992) (Fernsehfilm)
Die stolze Prinzessin (1952)
Lekár umierajúceho času (1983) (Serie)
Antonín Horák
Österreich-Ungarn
Beste Filme:
Králův kalich (1974) (Fernsehfilm)
Archa bláznů aneb Vyprávění z konce života (1970)
Táňa a dva pistolníci (1967)
Josef Vondráček
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Heimat, süße Heimat (1985)
Revizor (1971) (Theateraufzeichnung)
Hráči (1983) (Theateraufzeichnung)