Folgen(42)
-
Jízda s princem (E01)
-
Boháč z jeskyně (E02)
-
Čuníci a labutě (E03)
-
Hrdinové (E04)
-
Krize (E05)
-
Přelet nad kukaččím hnízdem (E06)
-
Kukačko už nekukej (E07)
-
Plán B (E08)
-
Tajemství Karla Kunce (E09)
-
In kdoulovice veritas (E10)
-
Panika a jiné ataky (E11)
-
Piloty do zdi (E12)
-
Výpadek proudu (E13)
-
Rošáda (E14)
-
Souboj o pozici (E15)
-
Chce to víc bulváru (E16)
-
Plus jednička (E17)
-
Získej svého náměstka (E18)
-
Jabloňový sad (E19)
-
Zahrádecké zoufalky (E20)
-
Ondřejova nová holka (E21)
-
Na kolena (E22)
-
Citové referendum (E23)
-
Marián, Mistr humoru (E24)
-
Muži na kolenou (E25)
-
Je tohle pravá láska? (E26)
-
Kompro! (E27)
-
Polibek od gentlemana (E28)
-
Tajemství (E29)
-
Veřejné tajnosti (E30)
Besetzung
Natálie Halouzková
Tschechien
Beste Serien:
Sedm schodů k moci (2023) (Serie)
Polda (2016) (Serie)
Špunti na cestě (2022) (Serie)
Vladimír Polívka
Schweiz
Beste Serien:
Zkáza Dejvického divadla (2019) (Serie)
Život a doba soudce A. K. (2014) (Serie)
První republika (2014) (Serie)
Jan Fanta
Tschechien
Beste Serien:
Táta v nesnázích (2023) (Serie)
Iveta (2022) (Serie)
Specialisté (2017) (Serie)
Sára Rychlíková
Tschechien
Beste Serien:
Metoda Markovič: Hojer (2024) (Serie)
Lajna (2017) (Serie)
Národní házená (2022) (Serie)
Denisa Nesvačilová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Labyrint (2015) (Serie)
Maria Theresia (2017) (Serie)
Vyprávěj (2009) (Serie)
Betka Stanková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Svět pod hlavou (2017) (Serie)
Sedm schodů k moci (2023) (Serie)
Vyprávěj (2009) (Serie)
Miroslav Šimůnek
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Crossing Lines (2013) (Serie)
Missing (2012) (Serie)
Přešlapy (2009) (Serie)
Jan Komínek
Tschechien
Beste Serien:
Wasteland – Verlorenes Land (2016) (Serie)
Chlap (2022) (Serie)
Sever (2019) (Serie)
Tomáš Weber
Beste Serien:
Iveta (2022) (Serie)
Specialisté (2017) (Serie)
Sestřičky Modrý kód (2020) (Serie)
Igor Chmela
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Die Verdächtige (2022) (Serie)
Svět pod hlavou (2017) (Serie)
Vojtěch Vodochodský
Tschechien
Beste Serien:
Ochránce (2021) (Serie)
Atlantic Crossing (2020) (Serie)
Sex O'Clock (2023) (Serie)
David Prachař
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Metoda Markovič: Hojer (2024) (Serie)
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Ztracená brána (2012) (Serie)
Linda Rybová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Božena (2021) (Serie)
Maigret (1991) (Serie)
Národní házená (2022) (Serie)
Ondřej Rychlý
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Vyprávěj (2009) (Serie)
Trapasy (2007) (Serie)
Sestřičky Modrý kód (2020) (Serie)
Darija Pavlovičová
Tschechien
Beste Serien:
Kukačky (2021) (Serie)
Zločiny Velké Prahy (2021) (Serie)
To se vysvětlí, soudruzi! (2024) (Serie)
Kateřina Klausová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Chlap (2022) (Serie)
Za oponou (2019) (Serie)
Živé terče (2019) (Serie)
Petr Ryšavý
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Všechny moje lásky (2015) (Serie)
Krejzovi (2018) (Serie)
Sestřičky Modrý kód (2020) (Serie)
Marek Vašut
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
sKORO NA mizině (2020) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Ivana Korolová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Anča a Pepík (2017) (Serie)
Četníci z Luhačovic (2017) (Serie)
Ať žijí rytíři! (2010) (Serie)
Zdeněk Žák
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Rapl (2016) (Serie)
Co teď a co potom? (1991) (Serie)