Anatomie života
Regie:
Peter MagátKamera:
Martin RauMusik:
Paweł LucewiczBesetzung:
Martina Preissová, Jitka Schneiderová, Ester Geislerová, Barbora Černá, Aňa Geislerová, Ondřej Veselý, Karel Heřmánek ml., Jan Komínek, Helena Dvořáková, Václav Vašák, Lukáš Melník (mehr)Besetzung
Martina Preissová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Rapl (2016) (Serie)
Krev zmizelého (2006) (Serie)
Jitka Schneiderová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Kancelář Blaník (2014) (Serie)
Svět pod hlavou (2017) (Serie)
Ďáblova lest (2009) (Serie)
Ester Geislerová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Nevinné lži (2013) (Serie)
Život a doba soudce A. K. (2014) (Serie)
Krev zmizelého (2006) (Serie)
Barbora Černá
Tschechien
Beste Serien:
Die Musketiere (2014) (Serie)
Crossing Lines (2013) (Serie)
Hořký svět (2022) (Serie)
Aňa Geislerová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Die Schläfer (2019) (Serie)
Přítelkyně z domu smutku (1992) (Serie)
Ztracená brána (2012) (Serie)
Ondřej Veselý
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Vyprávěj (2009) (Serie)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (Serie)
Četníci z Luhačovic (2017) (Serie)
Karel Heřmánek ml.
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Genius (2017) (Serie)
Nevinné lži (2013) (Serie)
Schatten der Mörder - Shadowplay (2020) (Serie)
Jan Komínek
Tschechien
Beste Serien:
Wasteland – Verlorenes Land (2016) (Serie)
Chlap (2022) (Serie)
Sever (2019) (Serie)
Helena Dvořáková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Kukačky (2021) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Sedm schodů k moci (2023) (Serie)
Václav Vašák
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Rapl (2016) (Serie)
Lukáš Melník
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Mamon (2015) (Serie)
Aleš Petráš
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Smysl pro tumor (2024) (Serie)
Ochránce (2021) (Serie)
Svět pod hlavou (2017) (Serie)
Radek Melša
Tschechien
Beste Serien:
Táta v nesnázích (2023) (Serie)
Co ste hasiči (2021) (Serie)
Strážmistr Topinka (2019) (Serie)
Rozálie Havelková
Tschechien
Beste Serien:
Single Lady (2017) (Serie)
Specialisté (2017) (Serie)
Anatomie života (2021) (Serie)
Patrick Markes
Tschechien
Eva Alner Jízdná
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Dabing Street (2018) (Serie)
Boží mlýny (2021) (Serie)
Policie Modrava (2011) (Serie)
Václav Liška
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Devadesátky (2022) (Serie)
Labyrint (2015) (Serie)
Vyprávěj (2009) (Serie)
Lucie Roznětínská
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Ochránce (2021) (Serie)
Táta v nesnázích (2023) (Serie)
Profesor T. (2018) (Serie)
Táňa Malíková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Metoda Markovič: Hojer (2024) (Serie)
Sex O'Clock (2023) (Serie)
Guru (2022) (Serie)
Viera Pavlíková
Slowakischer Staat
Beste Serien:
Wasteland – Verlorenes Land (2016) (Serie)
Die Verdächtige (2022) (Serie)
Mesto tieňov (2008) (Serie)