Besetzung
Jiří Císler
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Příběhy včelích medvídků (1984) (Serie)
Tisícročná včela (1983) (Serie)
Die Besucher (1983) (Serie)
Mojmír Maděrič
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Kosmo (2016) (Serie)
Bakaláři (1972) (Serie)
Draculův švagr (1996) (Serie)
Miroslav Moravec
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Česká soda (1993) (Serie) - Schauspieler*in, Erzähler
Bylo nás pět (1994) (Serie)
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Oldřich Navrátil
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Bylo nás pět (1994) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Jiřina Jelenská
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Vlak dětství a naděje (1985) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Jaroslav Štercl
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Ungewöhnliche Geschichten (1970) (Serie)
Bakaláři (1972) (Serie)
Pan Tau (1971) (Serie)
Jára Kohout
Österreich-Ungarn
Václav Kotva
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Alte Kriminalfälle (1968) (Serie)
Ein fideles Haus (1975) (Serie)
Vlak dětství a naděje (1985) (Serie)
Jana Synková
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Serien:
Saturnin (1994) (Serie)
Hamster im Nachthemd (1987) (Serie)
Co teď a co potom? (1991) (Serie)
Miriam Kantorková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Lekár umierajúceho času (1983) (Serie)
Slavné historky zbojnické (1985) (Serie)
Bronzová spirála (1988) (Serie)
Jiřina Třebická
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Vlak dětství a naděje (1985) (Serie)
Bronzová spirála (1988) (Serie)
Případy podporučíka Haniky (1989) (Serie)
Leoš Suchařípa
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Česká soda (1993) (Serie)
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Lekár umierajúceho času (1983) (Serie)
Uršula Kluková
Deutsches Reich
Beste Serien:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Das Krankenhaus am Rande der Stadt (1977) (Serie)
Bakaláři (1972) (Serie)
Miloň Čepelka
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Horákovi (2006) (Serie)
Nejlepší trapasy (2013) (Serie)
Trapasy (2007) (Serie)
Magdaléna Gracerová-Chrzová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Wasteland – Verlorenes Land (2016) (Serie)
Tři králové (1998) (Serie)
Vzteklina (2018) (Serie)
Lenka Šindelářová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Oběti (1999) (Serie)
Sanitka (1984) (Serie)
O ztracené lásce (2002) (Serie)
Ivo Niederle
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Alte Kriminalfälle (1968) (Serie)
Ein fideles Haus (1975) (Serie)
Vlak dětství a naděje (1985) (Serie)
Zdeněk Srstka
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Česká soda (1993) (Serie)
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Záhada hlavolamu (1969) (Serie)
Jaroslava Hanušová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Oběti (1999) (Serie)
Bakaláři 1997 (1997) (Serie)
Kde padají hvězdy (1996) (Serie)