Regie:
Jan HaluzaDrehbuch:
Jan HaluzaKamera:
Radim StřelkaMusik:
Ondřej BrousekBesetzung:
Jiří Mádl, Tereza Ramba, Lukáš Hejlík, Lucie Polišenská, Andrea Hoffmannová, Ivan Lupták, Robert Jašków, Lucie Benešová, Roman Zach, Pavla Tomicová (mehr)Inhalte(1)
After becoming a father, a writer stays home on parental leave to care for his newborn — but parenthood proves to be more difficult than he expected. (Netflix)
Besetzung
Jiří Mádl
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Prvok, Šampón, Tečka a Karel (2021)
Colette (2013)
Probudím se včera (2012)
Tereza Ramba
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Amerikánka Vol. 9: V dětském sanatoriu (2020) (Theateraufzeichnung)
BrainStorm (2008) (Fernsehfilm)
Amerikánka. Na vzletové ranveji (2022) (Theateraufzeichnung)
Lukáš Hejlík
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Polski film (2012)
Deníček moderního fotra (2021)
Lucie Polišenská
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Kytice (2020) (Theateraufzeichnung)
České století (2013) (Serie)
Kobry a užovky (2015)
Andrea Hoffmannová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Pohádky pro Emu (2016)
Po čem muži touží (2018)
Špunti na vodě (2017)
Ivan Lupták
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Herec (2020) (Serie)
Kazimír a Karolína (2010) (Theateraufzeichnung)
Spravedlnost (2017) (Serie)
Robert Jašków
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Operace Silver A (2007) (Fernsehfilm)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
České století (2013) (Serie)
Lucie Benešová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Povodeň (2005) (Fernsehfilm)
Tři Alberti a slečna Matylda (1994) (Fernsehfilm)
Blázni a děvčátka (1989)
Roman Zach
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Metanol (2018) (Fernsehfilm)
Srdce temnoty (2013) (Theateraufzeichnung)
Operation Anthropoid (2016)
Pavla Tomicová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Figarova svatba (2012) (Theateraufzeichnung)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Petrolejové lampy (2006) (Theateraufzeichnung)
Ondřej Malý
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Devadesátky (2022) (Serie)
Burning Bush (2013) (Fernsehfilm)
Lenka Haluzová
Beste Filme:
Gympl (2007)
Deníček moderního fotra (2021)
Ulovit miliardáře (2009)
Jakub Volák
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Pohádky pro Emu (2016)
Po čem muži touží (2018)
Deníček moderního fotra (2021)
Dominik Landsman
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Deníček moderního fotra (2021)
Viktorie Kožíšková
Beste Filme:
Láska je láska (2012)
Deníček moderního fotra (2021)
Po čem muži touží 2 (2022)
Dominika Myslivcová
Tschechien
Beste Filme:
Po čem muži touží (2018)
Deníček moderního fotra (2021)
Andílek na nervy (2015)
Tereza Sochorová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Sex in Brno (2003)
Kobova garáž (2003) (Fernsehfilm)
Zuzana Česáková
Beste Filme:
Deníček moderního fotra (2021)
Miloš Kameník
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Deníček moderního fotra (2021)
Terezia Sofrankova
Beste Filme:
Deníček moderního fotra (2021)