Besetzung
Marek Holý
Tschechoslowakei
Beste Filme:
#annaismissing (2023)
Tři sestry (2010) (Theateraufzeichnung)
Amadeus (2018) (Theateraufzeichnung)
Sabina Rojková
Tschechien
Beste Filme:
Jako letní sníh (2021)
Maria Theresia (2017) (Serie)
Poslední cyklista (2014) (Fernsehfilm)
Otakar Brousek ml.
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Záhada (2011) (Theateraufzeichnung)
Blboun (2001) (Theateraufzeichnung)
Eva Režnarová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Periferie (2017) (Theateraufzeichnung)
Brouk v hlavě (2020) (Theateraufzeichnung)
Po rozvodu (1981) (Fernsehfilm)
Hana Maciuchová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Cyrano z Bergeracu (1986) (Theateraufzeichnung)
Dům na nebesích (1984) (Theateraufzeichnung)
Mnoho povyku pro nic (1972) (Theateraufzeichnung)
Jaroslav Satoranský
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Filme:
Cyrano z Bergeracu (1986) (Theateraufzeichnung)
Král Krysa (1979) (Theateraufzeichnung)
Mnoho povyku pro nic (1972) (Theateraufzeichnung)
Dana Marková
Tschechoslowakei
Zuzana Vejvodová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Periferie (2017) (Theateraufzeichnung)
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Carmen Mayerová
Deutsches Reich
Beste Filme:
Der Leichenverbrenner (1968)
Krvavá svatba (1987) (Theateraufzeichnung)
Smutek sluší Elektře (1991) (Theateraufzeichnung)
Martin Zahálka
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Gazdina roba (1992) (Theateraufzeichnung)
Muž v pozadí (1995) (Serie)
Brouk v hlavě (2020) (Theateraufzeichnung)
Daniel Bambas
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Král Lear (2003) (Theateraufzeichnung)
Die Königin und der Leibarzt (2012)
Jak si nepodělat život (2019) (Serie)
Jaroslav Kepka
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Periferie (2017) (Theateraufzeichnung)
Král Krysa (1979) (Theateraufzeichnung)
Královská hra (1980) (Fernsehfilm)
Václav Svoboda
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Blboun (2001) (Theateraufzeichnung)
Tichá bolest (1990)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Luboš Veselý
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Burning Bush (2013) (Fernsehfilm)
Raskolnikov: jeho zločin a jeho trest (2009) (Theateraufzeichnung)
Jaromír Meduna
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Popel a pálenka (2001) (Theateraufzeichnung)
Zločin v Polné (2016) (Fernsehfilm)
Pavel Nečas
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Tři sestry (2010) (Theateraufzeichnung)
Čaj u královny (2008) (Theateraufzeichnung)
Michal Lurie
Beste Filme:
Americké dopisy (2015) (Fernsehfilm)
Havel (2020)
Hranice lásky (2022)
Tomáš Töpfer (Arch.)
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Záhada (2011) (Theateraufzeichnung)
Blboun (2001) (Theateraufzeichnung)
Brouk v hlavě (2020) (Theateraufzeichnung)