Regie:
Hynek BočanKamera:
Vladimír HolomekMusik:
Zdeněk BartákBesetzung:
Martin Dejdar, Jana Hubinská, Jakub Wehrenberg, Václav Chalupa, Jiří Schmitzer, Oldřich Vlach, Hana Vagnerová, Filip Cíl, Filip Tomsa, Jan Teplý ml., Romuald Štěpán Rob, David Suchařípa (mehr)Folgen(13)
-
Úvodní díl (S04E01)
-
I šéf musí jednou do důchodu (S04E02)
-
Jírova tajná svatba (S04E03)
-
Danovo milostné dobrodružství (S04E04)
-
Jak funguje zametací kombajn (S04E05)
-
Kdo podepíše? (S04E06)
-
Držgrešle Jerry zachráncem (S04E07)
-
Edův návrat (S04E08)
-
Poklad (S04E09)
-
Putnova poslední pomoc (S04E10)
-
Vraždy (S04E11)
-
Maděra na kolenou (S04E12)
-
Epilog: Maděrovy pětasedmdesáté narozeniny (S04E13)
Besetzung
Renata Rychlá
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Život a doba soudce A. K. (2014) (Serie)
Zdivočelá země (1997) (Serie)
Trapasy (2007) (Serie)
Andrea Sousedíková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Zdivočelá země (1997) (Serie)
Manželská tonutí (1996) (Serie)
Malé dějiny jedné rodiny (1988) (Serie)
Denisa Demeterová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Zdivočelá země (1997) (Serie)
Soukromé pasti (2008) (Serie)
Jan Vlasák
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Serien:
Die Schläfer (2019) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Svět pod hlavou (2017) (Serie)
Růžena Merunková
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Serien:
Zahrada (1974) (Serie)
Třešňová babička (1977) (Serie)
Laskavý divák promine (1994) (Serie)
Zdeněk Dušek
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Tisícročná včela (1983) (Serie)
Svět pod hlavou (2017) (Serie)
Jana Boušková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Přítelkyně z domu smutku (1992) (Serie)
Zirkus Humberto (1988) (Serie)
Das Krankenhaus am Rande der Stadt (1977) (Serie)
Zdena Herfortová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Labyrint (2015) (Serie)
Zdivočelá země (1997) (Serie)
Tereza Nekudová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Rapl (2016) (Serie)
Volha (2023) (Serie)
Zdivočelá země (1997) (Serie)
Lucia Siposová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Sex O'Clock (2023) (Serie)
Zdivočelá země (1997) (Serie)
Neviditelní (2014) (Serie)
Eduard Jenický
Beste Serien:
Svět pod hlavou (2017) (Serie)
Volha (2023) (Serie)
Zdivočelá země (1997) (Serie)
Jindřich Hinke
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Přítelkyně z domu smutku (1992) (Serie)
Povídky malostranské (1984) (Serie)
Zlá krev (1986) (Serie)
Jitka Sedláčková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Wasteland – Verlorenes Land (2016) (Serie)
Česká soda (1993) (Serie)
Ochránce (2021) (Serie)
Roman Štabrňák
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Rapl (2016) (Serie)
Spravedlnost (2017) (Serie)
Viktor Dvořák
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Die Verdächtige (2022) (Serie)
Sex O'Clock (2023) (Serie)
České století (2013) (Serie)
Miroslav Babuský
Tschechoslowakei
Beste Serien:
MOST! (2019) (Serie)
Rapl (2016) (Serie)
České století (2013) (Serie)
Filipína Cimrová
Tschechien
Beste Serien:
Zdivočelá země (1997) (Serie)
1. MISE (2021) (Serie)
Alžběta Volhejnová
Beste Serien:
Zdivočelá země (1997) (Serie)
Vraždy v kruhu (2015) (Serie)
Ordinace v růžové zahradě (2005) (Serie)
Filip Müller
Tschechien
Beste Serien:
Zdivočelá země (1997) (Serie)
Specialisté (2017) (Serie)
Gympl s (r)učením omezeným (2012) (Serie)
Vlastimil Kaňka
Tschechien
Beste Serien:
Zdivočelá země (1997) (Serie)
Setkání s hvězdou (2011) (Serie)