Kamera:
Marek DvořákMusik:
Jiří HájekBesetzung:
Svatopluk Skopal, Taťjana Medvecká, Marek Němec, Marek Adamczyk, Jana Pidrmanová, Radek Holub, Andrea Daňková, Daniel Mavrov, František Jílek (mehr)Folgen(13)
-
Malorážka (E01)
-
Chrastítko (E02)
-
Miláček (E03)
-
Dort (E04)
-
Michalova smrt (E05)
-
Svatopluk Ocásek (E06)
-
Ema (E07)
-
Vdovská metoda (E08)
-
Noc s háčkem (E09)
-
Únos jako řemen (E10)
-
Čumáček to zařídí (E11)
-
Evina nevina (E12)
-
Tři králové (E13)
Besetzung
Hana Igonda Ševčíková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Z hříček o královnách (1994) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Rapl (2016) (Serie)
Alexandr Postler ml.
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Labyrint (2015) (Serie)
Zdivočelá země (1997) (Serie)
Místo zločinu Ostrava (2020) (Serie)
Petr Halíček
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Labyrint (2015) (Serie)
Rédl (2018) (Serie)
Kamila Valůšková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Dobré ráno, Brno! (2023) (Serie)
Třídní schůzka (2021) (Serie)
Četníci z Luhačovic (2017) (Serie)
Josef Hervert
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Labyrint (2015) (Serie)
Ztracená brána (2012) (Serie)
Michal Kern
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případ Roubal (2021) (Serie)
Stylista (2018) (Serie)
Dáma a Král (2017) (Serie)
Eliška Lásková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Vyšehrad (2016) (Serie)
Single Man (2017) (Serie)
Poldové a nemluvně (2020) (Serie)
Petr Dohnal
Beste Serien:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Život a doba soudce A. K. (2014) (Serie)
Sanitka (1984) (Serie)
Vladimír Čapka
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Spravedlnost (2017) (Serie)
Bakaláři (1972) (Serie)
Josef Carda
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Ochránce (2021) (Serie)
Tři králové (1998) (Serie)
Sex O'Clock (2023) (Serie)
Ivana Lokajová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Rapl (2016) (Serie)
Život a doba soudce A. K. (2014) (Serie)
Trpaslík (2017) (Serie)
Martin Hofmann
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
MOST! (2019) (Serie)
Ochránce (2021) (Serie)
Natálie Grossová
Tschechien
Beste Serien:
Poldové a nemluvně (2020) (Serie)
Slunečná (2020) (Serie)
Přístav (2015) (Serie)
Aleš Procházka
Tschechoslowakei
Beste Serien:
České století (2013) (Serie)
Slavné historky zbojnické (1985) (Serie)
Duch (2022) (Serie)
Petr Semerád
Beste Serien:
Hunters (2020) (Serie)
Crossing Lines (2013) (Serie)
Whiskey Cavalier (2019) (Serie)
Mária Dolanská
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Život a doba soudce A. K. (2014) (Serie)
Oběti (1999) (Serie)
Na lavici obžalovaných justice (1998) (Serie)
Eliška Balzerová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Das Krankenhaus am Rande der Stadt (1977) (Serie)
Přísahám a slibuji (1990) (Serie)
Ungewöhnliche Geschichten (1970) (Serie)
Mojmír Maděrič
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Kosmo (2016) (Serie)
Bakaláři (1972) (Serie)
Draculův švagr (1996) (Serie)
Sára Affašová
Tschechien
Beste Serien:
Rapl (2016) (Serie)
Poldové a nemluvně (2020) (Serie)
Single Lady (2017) (Serie)
Petr Bucháček
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Život a doba soudce A. K. (2014) (Serie)
Duch (2022) (Serie)
Vraždy v kruhu (2015) (Serie)