Kamera:
Marek DvořákMusik:
Jiří HájekBesetzung:
Svatopluk Skopal, Taťjana Medvecká, Marek Němec, Marek Adamczyk, Jana Pidrmanová, Radek Holub, Andrea Daňková, Daniel Mavrov, František Jílek (mehr)Folgen(13)
-
Malorážka (E01)
-
Chrastítko (E02)
-
Miláček (E03)
-
Dort (E04)
-
Michalova smrt (E05)
-
Svatopluk Ocásek (E06)
-
Ema (E07)
-
Vdovská metoda (E08)
-
Noc s háčkem (E09)
-
Únos jako řemen (E10)
-
Čumáček to zařídí (E11)
-
Evina nevina (E12)
-
Tři králové (E13)
Besetzung
Jiří Maryško
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Svět pod hlavou (2017) (Serie)
Rapl (2016) (Serie)
Volha (2023) (Serie)
Miroslav Hanuš
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Die Verdächtige (2022) (Serie)
Kristián Kašpar
Tschechien
Beste Serien:
Poldové a nemluvně (2020) (Serie)
Ohnivý kuře (2016) (Serie)
Krejzovi (2018) (Serie)
Jana Kolesárová
Tschechoslowakei
Jiří Šimek
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Ochránce (2021) (Serie)
Herec (2020) (Serie)
Die Schläfer (2019) (Serie)
Adam Ernest
Tschechien
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Kukačky (2021) (Serie)
Sedm schodů k moci (2023) (Serie)
Karel Wiencek
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Okresní přebor (2010) (Serie)
Vodník (2019) (Serie)
Leoš Juráček
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Wasteland – Verlorenes Land (2016) (Serie)
#martyisdead (2019) (Serie)
Die Schläfer (2019) (Serie)
Miroslav Babuský
Tschechoslowakei
Beste Serien:
MOST! (2019) (Serie)
Rapl (2016) (Serie)
České století (2013) (Serie)
Eduard Jenický
Beste Serien:
Svět pod hlavou (2017) (Serie)
Volha (2023) (Serie)
Zdivočelá země (1997) (Serie)
Jarmil Škvrna
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Okresní přebor (2010) (Serie)
Vyšehrad (2016) (Serie)
Ljuba Krbová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Bylo nás pět (1994) (Serie)
Svět pod hlavou (2017) (Serie)
Vanda Chaloupková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
První republika (2014) (Serie)
Stylista (2018) (Serie)
Kafe & Cigárko (2017) (Serie)
Jiří Knot
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Vlak dětství a naděje (1985) (Serie)
The Scarlet Pimpernel (1999) (Serie)
Pavel Vacek
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Hvězdičky (2018) (Serie)
Sex O'Clock (2023) (Serie)
Radovan Král
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Kosmo (2016) (Serie)
Poldové a nemluvně (2020) (Serie)
Lukáš Kantor
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Místo zločinu Ostrava (2020) (Serie)
Poldové a nemluvně (2020) (Serie)
Alois Ponížil
Beste Serien:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Poldové a nemluvně (2020) (Serie)
Gympl s (r)učením omezeným (2012) (Serie)
Pavel Novotný
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Oktopus (2023) (Serie)
Clona (2014) (Serie)
Zdeněk Rohlíček
Tschechoslowakei
Beste Serien:
První republika (2014) (Serie)
Duch (2022) (Serie)
Polda (2016) (Serie)