Tschechien,
(2018–2019), 81 h 44 min
(Minutenlänge: 58–73 min)
Folgen(80)
-
Narozeninová překvápka (S01E01)
-
Množení králíků (S01E02)
-
Koza Květa (S01E03)
-
Svatba (S01E04)
-
Spi sladce, sysle (S01E05)
-
Ty jsi šéf (S01E06)
-
Realitní agent nikdy nespí (S01E07)
-
Žihadla a detektivové (S01E08)
-
Maso za maso (S01E09)
-
Rozhuda (S01E10)
-
Jak najít čichotupce (S01E11)
-
Na písknutí přiběhne (S01E12)
-
Rozbitý krunýř (S01E13)
-
Garážový výprodej (S01E14)
-
Nejchytřejší dům (S01E15)
-
Návštěva z personálního (S01E16)
-
Had v ráji (S01E17)
-
Provize a iluze (S01E18)
-
Televize nebo vězení (S01E19)
-
Tajemství (S01E20)
-
Kdo je tady blázen? (S01E21)
-
Trable s rodokmenem (S01E22)
-
Lepší matka nebo babička? (S01E23)
-
Lékařovy nové šaty (S01E24)
-
Mám prima bráchu (S01E25)
-
Pěšky v protisměru (S01E26)
-
Ať straší duchové! (S01E27)
-
Psí život (S01E28)
-
Dům na prodej (S01E29)
-
Alkoholik a cesta ke hvězdám (S01E30)
Besetzung
Zdeněk Stadtherr
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Devadesátky (2022) (Serie)
Rapl (2016) (Serie)
Zločiny Velké Prahy (2021) (Serie)
Petr Surmaj
Beste Serien:
Policajti z centra (2012) (Serie)
Krejzovi (2018) (Serie)
Modrý kód (2017) (Serie)
Jan Surmaj ml.
Beste Serien:
Krejzovi (2018) (Serie)
Vojtěch Lavička
Beste Serien:
Škoda lásky (2013) (Serie)
Ohnivý kuře (2016) (Serie)
Krejzovi (2018) (Serie)
Marie Durnová
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Serien:
Bylo nás pět (1994) (Serie)
Rapl (2016) (Serie)
Dlouhá míle (1989) (Serie)
Petr Florián
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Vyprávěj (2009) (Serie)
Cyril a Metoděj - Apoštolové Slovanů (2013) (Serie)
Expozitura (2009) (Serie)
Natálie Topinková
Beste Serien:
Temný Kraj (2017) (Serie)
Mord im Böhmerwald (2018) (Serie)
Specialisté (2017) (Serie)
Libuše Fanturová
Beste Serien:
Poldové a nemluvně (2020) (Serie)
Černá sanitka (2008) (Serie)
Náměstíčko (2004) (Serie)
Petr Dohnal
Beste Serien:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Život a doba soudce A. K. (2014) (Serie)
Sanitka (1984) (Serie)
Hana Seidlová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Rapl (2016) (Serie)
Jak si nepodělat život (2019) (Serie)
Jan Battěk
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Ať žijí rytíři! (2010) (Serie)
Boží mlýny (2021) (Serie)
Dvojka na zabití (2021) (Serie)
Petr Cemper
Tschechien
Beste Serien:
První republika (2014) (Serie)
Stopy života (2013) (Serie)
Krejzovi (2018) (Serie)
Tomas Sean Pšenička
Irland
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Sex O'Clock (2023) (Serie)
Chlap (2022) (Serie)
Tomáš Löbl
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Ohnivý kuře (2016) (Serie)
Krejzovi (2018) (Serie)
Justin Svoboda
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Mamon (2015) (Serie)
Sedm schodů k moci (2023) (Serie)
Tereza Vodochodská
Beste Serien:
Ohnivý kuře (2016) (Serie)
Krejzovi (2018) (Serie)
Slunečná (2020) (Serie)
Dita Hořínková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Život a doba soudce A. K. (2014) (Serie)
Vyprávěj (2009) (Serie)
Hvězdy nad hlavou (2021) (Serie)
Jakub Krejča
Beste Serien:
První republika (2014) (Serie)
Bohéma (2017) (Serie)
Krejzovi (2018) (Serie)
Václav Krátký
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Oktopus (2023) (Serie)
Místo nahoře (2004) (Serie)
Dáma a Král (2017) (Serie)