Regie:
Jiří BělkaDrehbuch:
Jiří RothKamera:
Alois NožičkaMusik:
Jiří SvobodaBesetzung:
Ivan Klečka, Libuše Šafránková, Luděk Munzar, Vanda Švarcová, Miroslav Středa, Rudolf Hrušínský, Vladimír Ráž, Jiří Kodet, Zdeněk Martínek, Klára Jerneková, Jiří Pleskot, Bořík Procházka (mehr)Besetzung
Ivan Klečka
Beste Filme:
Pásla kone na betóne (1982)
Tak se ptám (1980) (Serie)
Žofka z Janovic (1984) (Fernsehfilm)
Libuše Šafránková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Die Volksschule (1991)
Heimat, süße Heimat (1985)
Jára Cimrman ležící, spící (1983)
Luděk Munzar
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Naši furianti (1983) (Theateraufzeichnung)
Mit dem Teufel ist nicht gut spaßen (1984) - Erzähler
Ubohý pan Kufalt (1981) (Fernsehfilm)
Vanda Švarcová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Vysoká hra (2020) (Fernsehfilm)
Čertova stěna (1973) (Fernsehfilm)
Štipku soli (1977) (Fernsehfilm)
Miroslav Středa
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Hráči (1983) (Theateraufzeichnung)
Racek (1976) (Theateraufzeichnung)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Rudolf Hrušínský
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Das höhere Prinzip (1960)
Die Volksschule (1991)
Cesta do hlubin študákovy duše (1939)
Vladimír Ráž
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Es war einmal ein König (1954)
Vernunftehen (1968) (Serie)
Muž v pozadí (1995) (Serie)
Jiří Kodet
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Kuschelnester (1999)
Das höhere Prinzip (1960)
Revizor (1971) (Theateraufzeichnung)
Zdeněk Martínek
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Der Brave Soldat Schwejk in Prag (1956)
Melde gehorsamst - Der brave Soldat Schwejk (1957)
Zlatí úhoři (1979) (Fernsehfilm)
Klára Jerneková
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Filme:
Naši furianti (1983) (Theateraufzeichnung)
Ein Fall für einen Henkerslehrling (1969)
Vyloženě rodinná historie (1969) (Fernsehfilm)
Jiří Pleskot
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Král Krysa (1979) (Theateraufzeichnung)
Vernunftehen (1968) (Serie)
Lucerna (1967) (Fernsehfilm)
Bořík Procházka
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Jára Cimrman ležící, spící (1983)
Das Wildschwein ist los (1983)
Burning Bush (2013) (Fernsehfilm)
Zdeněk Hradilák
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Das Ohr (1970)
Návštěva z vesmíru (1977) (Fernsehfilm)
Kamenný řád (1975) (Serie)
Milan Klásek
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Cyrano z Bergeracu (1986) (Theateraufzeichnung)
Dům na nebesích (1984) (Theateraufzeichnung)
Král Krysa (1979) (Theateraufzeichnung)
Gustav Nezval
Österreich-Ungarn
Beste Filme:
Mnoho povyku pro nic (1972) (Theateraufzeichnung)
Lakomec (1972) (Theateraufzeichnung)
Alexandr Dumas starší (1970) (Serie)
David Schneider
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Mit dem Teufel ist nicht gut spaßen (1984)
Blutspuren (1969)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Ladislav Trojan
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Lauf, Ober, lauf! (1980)
Der Tod der herrlichen Rehe (1986)
Blboun (2001) (Theateraufzeichnung)
Vladimír Bičík
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Cyrano z Bergeracu (1986) (Theateraufzeichnung)
Král Krysa (1979) (Theateraufzeichnung)
Vernunftehen (1968) (Serie)
Jan Schánilec
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Filme:
Heimat, süße Heimat (1985)
Jindřich IV. (1968) (Theateraufzeichnung)
Petroleumlampen (1971)
Jiří Němeček
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Rozčarovaní (1982) (Fernsehfilm)
Lokis (1986) (Fernsehfilm)
Waterloo (1967) (Fernsehfilm)