Folgen(32)
-
Stancionnyj smotritěl (S02E01)
-
Soldat buduščego (S02E02)
-
Sotnikov (S02E03)
-
Novaja žertva (S02E04)
-
Urok chimii (S02E05)
-
Odinočka (S02E06)
-
Podstava (S02E07)
-
Šag v storonu (S02E08)
-
Kollegi (S02E09)
-
Mečta dětstva (S02E10)
-
Syn (S02E11)
-
Otšelnik (S02E12)
-
Malčiki (S02E13)
-
Rasčetnyj čas (S02E14)
-
Rasplata (S02E15)
-
Ložnaja trevoga (S02E16)
-
Lesnaja tropa (S02E17)
-
Irlandskij pab (S02E18)
-
Patriot (S02E19)
-
Lichoradka subbotnim večerom (S02E20)
-
Za čertoj (S02E21)
-
Džentlmenskoje soglašenije (S02E22)
-
Něfť (S02E23)
-
Papina dočka (S02E24)
-
Chod koněm (S02E25)
-
Prazdničnyj fejerverk (S02E26)
-
Strašnoje zelje (S02E27)
-
Živaja voda (S02E28)
-
Žatva (S02E29)
-
Letnij lager (S02E30)
Besetzung
Oleg Chernov
Sowjetunion
Beste Serien:
Gibel imperii (2005) (Serie)
Ubojnaja sila (2000) (Serie)
Brežněv (2005) (Serie)
Darya Yugrens
Sowjetunion
Beste Serien:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (Serie)
Šerlok Cholms (2013) (Serie)
Banditskij Pětěrburg (2000) (Serie)
Ivan Parshin
Sowjetunion
Beste Serien:
Ubojnaja sila (2000) (Serie)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (Serie)
Vladimir Yarosh
Sowjetunion
Beste Serien:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (Serie)
Darya Tsiberkina
Sowjetunion
Beste Serien:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (Serie)
Snezhana Prudko
Georgien
Igor Grigorev
Sowjetunion
Beste Serien:
Ubojnaja sila (2000) (Serie)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (Serie)
Banditskij Pětěrburg (2000) (Serie)
Виктор Смирнов
Sowjetunion
Beste Serien:
Gibel imperii (2005) (Serie)
Ubojnaja sila (2000) (Serie)
Likvidacija (2007) (Serie)
Oleg Andreev
Deutsche Demokratische Republik
Beste Serien:
Specnaz (2002) (Serie)
Ubojnaja sila (2000) (Serie)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (Serie)
Igor Lepikhin
Sowjetunion
Beste Serien:
Ubojnaja sila (2000) (Serie)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (Serie)
Elena Radevich
Sowjetunion
Beste Serien:
Bělaja gvardija (2012) (Serie)
Natalya Tkachenko
Sowjetunion
Beste Serien:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (Serie)
Mažor (2014) (Serie)
Valeriy Degtyar
Sowjetunion
Beste Serien:
Ubojnaja sila (2000) (Serie)
Chorošij čelovek (2020) (Serie)
Mažor (2014) (Serie)
Vadim Skvirskiy
Sowjetunion
Beste Serien:
Ladoga (2014) (Serie)
Trockij (2017) (Serie)
Ubojnaja sila (2000) (Serie)
Yuriy Arkhangelskiy
Sowjetunion
Giuliano Di Capua
Schweiz
Beste Serien:
Ubojnaja sila (2000) (Serie)
Banditskij Pětěrburg (2000) (Serie)
Aleksandr Petrov
Sowjetunion
Beste Serien:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (Serie)
Šerlok Cholms (2013) (Serie)
Олег Морозов
Beste Serien:
Spjaščije (2017) (Serie)
Better Than Us (2018) (Serie)
Roman Ageev
Sowjetunion
Beste Serien:
Gibel imperii (2005) (Serie)
Sparta – Tödliches Spiel (2016) (Serie)
Ubojnaja sila (2000) (Serie)