Russland,
(2013–2014), 48 h
(Minutenlänge: 90 min)
Folgen(32)
-
Stancionnyj smotritěl (S02E01)
-
Soldat buduščego (S02E02)
-
Sotnikov (S02E03)
-
Novaja žertva (S02E04)
-
Urok chimii (S02E05)
-
Odinočka (S02E06)
-
Podstava (S02E07)
-
Šag v storonu (S02E08)
-
Kollegi (S02E09)
-
Mečta dětstva (S02E10)
-
Syn (S02E11)
-
Otšelnik (S02E12)
-
Malčiki (S02E13)
-
Rasčetnyj čas (S02E14)
-
Rasplata (S02E15)
-
Ložnaja trevoga (S02E16)
-
Lesnaja tropa (S02E17)
-
Irlandskij pab (S02E18)
-
Patriot (S02E19)
-
Lichoradka subbotnim večerom (S02E20)
-
Za čertoj (S02E21)
-
Džentlmenskoje soglašenije (S02E22)
-
Něfť (S02E23)
-
Papina dočka (S02E24)
-
Chod koněm (S02E25)
-
Prazdničnyj fejerverk (S02E26)
-
Strašnoje zelje (S02E27)
-
Živaja voda (S02E28)
-
Žatva (S02E29)
-
Letnij lager (S02E30)
Besetzung
Stepan Beketov
Sowjetunion
Beste Serien:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (Serie)
Mažor (2014) (Serie)
Игорь Климов
Beste Serien:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (Serie)
Aleksandr Naumov
Sowjetunion
Beste Serien:
Černobyl: Zona otčužděnija (2014) (Serie)
Kuchňa (2012) (Serie)
Granica. Tajožnyj roman (2001) (Serie)
Mikhail Solovyov
Beste Serien:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (Serie)
Banditskij Pětěrburg (2000) (Serie)
Yuriy Kovalyov
Beste Serien:
Master i Margarita (2005) (Serie)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (Serie)
Banditskij Pětěrburg (2000) (Serie)
Pavel Grigorev
Sowjetunion
Beste Serien:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (Serie)
Aleksey Oshurkov
Sowjetunion
Beste Serien:
Štrafbat (2004) (Serie)
V ritme tango (2006) (Serie)
Russkije v Gorodě Angelov (2003) (Serie)
Pyotr Barancheev
Sowjetunion
Beste Serien:
Děti Arbata (2004) (Serie)
Dmitriy Blokhin
Beste Serien:
Doktor Živago (2005) (Serie)
Kitchenblock - Tödliches Sommercamp (2021) (Serie)
Otěl Eleon (2016) (Serie)
Кристина Кузьмина
Sowjetunion
Beste Serien:
Ubojnaja sila (2000) (Serie)
Velikaja (2015) (Serie)
Banditskij Pětěrburg (2000) (Serie)
Ekaterina Ryabova
Sowjetunion
Evgeniy Pavlov
Beste Serien:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (Serie)
Šerlok Cholms (2013) (Serie)
Konstantin Shelestun
Sowjetunion
Владимир Крылов
Sowjetunion
Beste Serien:
Velikaja (2015) (Serie)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (Serie)
Игорь Власов
Beste Serien:
Velikaja (2015) (Serie)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (Serie)
Andrey Kuznetsov
Sowjetunion
Beste Serien:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (Serie)
Pyotr Zhuravlyov
Sowjetunion
Beste Serien:
Jekatěrina (2014) (Serie)
Trockij (2017) (Serie)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (Serie)
Denis Pyanov
Sowjetunion
Beste Serien:
Trockij (2017) (Serie)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (Serie)
Otěl Eleon (2016) (Serie)