Regie:
Antonín KachlíkDrehbuch:
František Vlček st.Kamera:
Ivan ŠlapetaMusik:
Karel SvobodaBesetzung:
Alexej Okuněv, Ladislav Večeřa, Marta Rašlová, Roman Skamene, Ladislav Křiváček, Jiří Krampol, Václav Brtna, Miroslav Homola, Vladimír Švabík (mehr)Besetzung
Alexej Okuněv
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Kurzgeschnitten (1980)
Der Prinz und der Abendstern (1978)
Vynes na horu svoj hrob (1979) (Fernsehfilm)
Ladislav Večeřa
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Javorová fujarka (1973) (Fernsehfilm)
Náš dědek Josef (1976)
Život na úteku (1975)
Marta Rašlová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Sedím na konári a je mi dobre (1989)
Naši synovia (1975) (Serie)
Der Garten (1995)
Roman Skamene
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Der Tod der herrlichen Rehe (1986)
Mňága - Happy End (1996)
Ladislav Křiváček
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Filme:
Lebemänner (1969)
Das Ohr (1970)
Das Wildschwein ist los (1983)
Jiří Krampol
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Der Tod der herrlichen Rehe (1986)
Signum laudis (1980)
Dvacet let Olympicu (1983) (Konzert)
Václav Brtna
Beste Filme:
Svatej z Krejcárku (1969)
Tím hůř, když padnou (1972) (Fernsehfilm)
Hitler - Die Tage des Verrats II. (1973)
Miroslav Homola
Österreich-Ungarn
Beste Filme:
Der Brave Soldat Schwejk in Prag (1956)
Jáchyme, hoď ho do stroje! (1974)
Baron Münchhausen (1961)
Vladimír Švabík
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Mit dem Teufel ist nicht gut spaßen (1984)
Die Hexenjagd (1969)
Jára Cimrman ležící, spící (1983)
Jana Gýrová
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Filme:
Jako kníže Rohan (1983) (Fernsehfilm)
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Vernunftehen (1968) (Serie)
Alena Kryštofková
Beste Filme:
Homolkas auf Urlaub (1972)
Liebende im Jahre eins (1973)
Das Mädchen hieß Pavlinka (1974)
Ivan Řehák
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Věčný tulák (1990) (Fernsehfilm)
Arrowsmith (1997) (Serie)
Jiří Pleskot
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Král Krysa (1979) (Theateraufzeichnung)
Vernunftehen (1968) (Serie)
Lucerna (1967) (Fernsehfilm)
Václav Král
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Mit dem Teufel ist nicht gut spaßen (1984)
Jára Cimrman ležící, spící (1983)
Nebeští jezdci (1968)
Jaroslav Drbohlav
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Drei Haselnüsse für Aschenbrödel (1973)
Ta chvíle, ten okamžik (1981)
Wie wäre es mit Spinat? (1977)
František Kubíček
Österreich-Ungarn
Beste Filme:
Der Leichenverbrenner (1968)
Jára Cimrman ležící, spící (1983)
Der Brave Soldat Schwejk in Prag (1956)
Roman Holát
Beste Filme:
Dnes naposled (1958)
Ledoví muži (1960)
Rennfahrer der Kategorie Risiko (1973)
Bohumil Vávra
Österreich-Ungarn
Beste Filme:
Jára Cimrman ležící, spící (1983)
Muž v pozadí (1995) (Serie)
Adelheid (1969)
Miroslav Mokošín
Österreich-Ungarn
Beste Filme:
Černá dynastie (1962)
Náš dědek Josef (1976)
Volání rodu (1977)
Josef Langmiler
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Romeo a Julie na konci listopadu (1971) (Fernsehfilm)
Alexandr Dumas starší (1970) (Serie)
Dařbuján a Pandrhola (1959)