Regie:
Jitka BártůMusik:
Robert JíšaBesetzung:
Lukáš Vaculík, Kristýna Badinková Nováková, Jan Teplý ml., Karel Zima, Martin Trnavský, Saša Rašilov nejml., Tereza Kostková, Jan Novotný (mehr)Staffel(2) / Folgen(26)
Besetzung
Rudolf Kuča
Beste Serien:
Vraždy v kruhu (2015) (Serie)
Temný Kraj (2017) (Serie)
Miloslav Petrovič
Beste Serien:
Černé vdovy (2019) (Serie)
Temný Kraj (2017) (Serie)
Ohnivý kuře (2016) (Serie)
Ondřej Kavan
Tschechoslowakei
Martin Havelka
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Ochránce (2021) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Vzteklina (2018) (Serie)
Jan Hofman
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Vedlejší produkt (2024) (Serie)
Semestr (2016) (Serie)
Interview with the Vampire (2022) (Serie)
Jiří Oberfalzer
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Mamon (2015) (Serie)
První republika (2014) (Serie)
Nadměrné maličkosti (2004) (Serie)
Martin Pechlát
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Okresní přebor (2010) (Serie)
Die Schläfer (2019) (Serie)
Rédl (2018) (Serie)
Dana Morávková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Dobré ráno, Brno! (2023) (Serie)
Laskavý divák promine (1994) (Serie)
Božena (2021) (Serie)
Vladislav Beneš
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Allein gegen die Mafia (1984) (Serie)
České století (2013) (Serie)
Laskavý divák promine (1994) (Serie)
Tomáš Jeřábek
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Kancelář Blaník (2014) (Serie)
Die Schläfer (2019) (Serie)
Přemysl Boublík
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Tajné životy (2014) (Serie)
Mesto tieňov (2008) (Serie)
Maria Theresia (2017) (Serie)
Radek Zima
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Nadměrné maličkosti (2004) (Serie)
Proč bychom se netopili (2009) (Serie)
Temný Kraj (2017) (Serie)
Kamila Špráchalová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Život a doba soudce A. K. (2014) (Serie)
Laskavý divák promine (1994) (Serie)
Karel Frýd
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Temný Kraj (2017) (Serie)
Zoo (2022) (Serie)
Hana Gregorová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Tisícročná včela (1983) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Lajna (2017) (Serie)
Milan Šteindler
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Metoda Markovič: Hojer (2024) (Serie)
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Česká soda (1993) (Serie)
Viktor Limr
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Ochránce (2021) (Serie)
Zločiny Velké Prahy (2021) (Serie)
Kapitán Exner (2017) (Serie)
Veronika Arichteva
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Spravedlnost (2017) (Serie)
Vyprávěj (2009) (Serie)
Hop nebo trop (2004) (Serie)
Pavla Vitázková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Labyrint (2015) (Serie)
Útěk do Budína (2003) (Serie)
Michaela Horká
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Místo zločinu Ostrava (2020) (Serie)
Stíny v mlze (2022) (Serie)
Temný Kraj (2017) (Serie)