Modrý kód - Série 4 (2019) (Staffel)
Regie:
Lukáš BucharKamera:
Ondřej HeroldMusik:
Dominik RenčBesetzung:
Josef Horák, Sabina Laurinová, Roman Zach, Jiří Štěpnička, Tomáš Měcháček, Saša Rašilov nejml., Zuzana Bydžovská, Igor Chmela, Ota Kropáček, Štepánka Fingerhutová, Dana Černá, Petr Konáš (mehr)Besetzung
Josef Horák
Beste Serien:
Vyprávěj (2009) (Serie)
První republika (2014) (Serie)
Vytoč mého agenta (2024) (Serie)
Sabina Laurinová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Zdivočelá země (1997) (Serie)
Bakaláři 1997 (1997) (Serie)
Roman Zach
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Svět pod hlavou (2017) (Serie)
Černí andělé (2001) (Serie)
Třídní schůzka (2021) (Serie)
Jiří Štěpnička
Großbritannien
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Muž v pozadí (1995) (Serie)
Z hříček o královnách (1994) (Serie)
Tomáš Měcháček
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Lajna (2017) (Serie)
Svět pod hlavou (2017) (Serie)
Sedm schodů k moci (2023) (Serie)
Saša Rašilov nejml.
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Labyrint (2015) (Serie)
Napoleon (2002) (Serie)
Zuzana Bydžovská
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Vlak dětství a naděje (1985) (Serie)
Tisícročná včela (1983) (Serie)
Z hříček o královnách (1994) (Serie)
Igor Chmela
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Die Verdächtige (2022) (Serie)
Svět pod hlavou (2017) (Serie)
Ota Kropáček
Beste Serien:
Genius (2017) (Serie)
Freud (2020) (Serie)
Sestřičky Modrý kód (2020) (Serie)
Štepánka Fingerhutová
Tschechien
Beste Serien:
Wasteland – Verlorenes Land (2016) (Serie)
Devadesátky (2022) (Serie)
Chlap (2022) (Serie)
Dana Černá
Tschechoslowakei
Petr Konáš
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Zdivočelá země (1997) (Serie)
Policie Modrava (2011) (Serie)
Šéfka (2022) (Serie)
Zdena Herfortová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Labyrint (2015) (Serie)
Zdivočelá země (1997) (Serie)
Mojmír Maděrič
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Kosmo (2016) (Serie)
Bakaláři (1972) (Serie)
Draculův švagr (1996) (Serie)
Ivo Novák
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Devadesátky (2022) (Serie)
Genius (2017) (Serie)
Ochránce (2021) (Serie)
Ondřej Lechnýř
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Einstein - Případy nesnesitelného génia (2020) (Serie)
Dvojka na zabití (2021) (Serie)
Václav Šanda
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Smysl pro tumor (2024) (Serie)
Labyrint (2015) (Serie)
Jan Urban
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Vyprávěj (2009) (Serie)
Ohnivý kuře (2016) (Serie)
Sestřičky Modrý kód (2020) (Serie)
Renata Visnerová-Prokopová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Ochránce (2021) (Serie)
Expozitura (2009) (Serie)
Polda (2016) (Serie)
Kateřina Holánová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Ochránce (2021) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (Serie)