Drehbuch:
Roman Kopřivík, David Litvák, Monika Seidlová, Tomáš Grombíř, Jakub Roll, Petr Hauzírek (mehr)Musik:
Dominik RenčBesetzung:
Sabina Laurinová, Tomáš Měcháček, Roman Zach, Jiří Štěpnička, Ondřej Rychlý, Eva Salvatore Burešová, Sandra Nováková, Vanda Chaloupková, Petr Konáš, Igor Chmela, Marika Procházková (mehr)Folgen(80)
-
Rovnýma nohama (S04E01)
-
Dlužíte mi smrt (S04E02)
-
Zkusíme to ještě jednou (S04E03)
-
Špatné zprávy (S04E04)
-
Jasné slovo (S04E05)
-
Báječní mladí muži (S04E06)
-
Rány staré i nové (S04E07)
-
Tady a teď (S04E08)
-
Štěstí v neštěstí (S04E09)
-
Kdo lže, ten krade (S04E10)
-
Láska bolí (S04E11)
-
Přiznání (S04E12)
-
Za školou (S04E13)
-
Kdo s koho (S04E14)
-
Nemoc jako dar (S04E15)
-
O rodičích a dětech (S04E16)
-
Hloubkový ponor (S04E17)
-
Zbytečné otázky (S04E18)
-
Stejná krevní skupina (S04E19)
-
Nůž do zad (S04E20)
-
Urvat kus života (S04E21)
-
Tohle není konec (S04E22)
-
Sladké zapomnění (S04E23)
-
Vražedný amok (S04E24)
-
Nebudu vám lhát (S04E25)
-
Skrytá nebezpečí (S04E26)
-
Ztráty paměti (S04E27)
-
Záskok (S04E28)
-
Hořká pomsta (S04E29)
-
Přání se má plnit (S04E30)
Besetzung
Justin Svoboda
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Mamon (2015) (Serie)
Sedm schodů k moci (2023) (Serie)
Markéta Zehrerová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Neviditelní (2014) (Serie)
Heimgesucht - Unglaubliche Berichte (2018) (Serie)
Ohnivý kuře (2016) (Serie)
Jan Miller
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Serien:
Bakaláři (1972) (Serie)
Počkej si na bílé štěstí (1987) (Serie)
Logaritmus lásky (1985) (Serie)
Matyáš Darnady
Beste Serien:
Matematika zločinu (2023) (Serie)
Specialisté (2017) (Serie)
1. MISE (2021) (Serie)
David Kubát
Tschechien
Beste Serien:
Modrý kód (2017) (Serie)
Vladimír Tausinger
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Gagman (1987) (Serie)
Život na zámku (1995) (Serie)
Redakce (2004) (Serie)
Karel Beseda
Tschechoslowakei
Beste Serien:
MOST! (2019) (Serie)
Rapl (2016) (Serie)
Jak si nepodělat život (2019) (Serie)
Petr Buchta
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Ochránce (2021) (Serie)
Sedm schodů k moci (2023) (Serie)
Daniela Byrtusová
Tschechien
Beste Serien:
Život a doba soudce A. K. (2014) (Serie)
Ohnivý kuře (2016) (Serie)
Modrý kód (2017) (Serie)
Zdeněk Trčálek
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Kosmo (2016) (Serie)
Dvojka na zabití (2021) (Serie)
Kamila Sedlárová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Polda (2016) (Serie)
Půlnoční zpověď (2023) (Serie)
Marie Durnová
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Serien:
Bylo nás pět (1994) (Serie)
Rapl (2016) (Serie)
Dlouhá míle (1989) (Serie)
Michal Zelenka
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Genius (2017) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Rapl (2016) (Serie)
Libor Jeník
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Devadesátky (2022) (Serie)
Vzteklina (2018) (Serie)
Místo zločinu Ostrava (2020) (Serie)
Michael Foret
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Modrý kód (2017) (Serie)
Slávek Boura
Sowjetunion
Zuzana Bydžovská
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Vlak dětství a naděje (1985) (Serie)
Tisícročná včela (1983) (Serie)
Z hříček o královnách (1994) (Serie)
Tereza Bílková
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Die Musketiere (2014) (Serie)
Vyprávěj (2009) (Serie)