Modrý kód - Série 3 (2018) (Staffel)
Regie:
Jaromír PolišenskýKamera:
Filip SandersMusik:
Dominik RenčBesetzung:
Sabina Laurinová, Roman Zach, Igor Chmela, Jiří Štěpnička, Tomáš Měcháček, Marika Procházková, Sandra Nováková, Eva Salvatore Burešová, Ondřej Rychlý, Petr Konáš, Vanda Chaloupková (mehr)Besetzung
Sabina Laurinová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Zdivočelá země (1997) (Serie)
Bakaláři 1997 (1997) (Serie)
Roman Zach
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Svět pod hlavou (2017) (Serie)
Třídní schůzka (2021) (Serie)
Černí andělé (2001) (Serie)
Igor Chmela
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Die Verdächtige (2022) (Serie)
Svět pod hlavou (2017) (Serie)
Jiří Štěpnička
Großbritannien
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Muž v pozadí (1995) (Serie)
Z hříček o královnách (1994) (Serie)
Tomáš Měcháček
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Lajna (2017) (Serie)
Svět pod hlavou (2017) (Serie)
Sedm schodů k moci (2023) (Serie)
Marika Procházková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Okresní přebor (2010) (Serie)
Vodník (2019) (Serie)
Trpaslík (2017) (Serie)
Sandra Nováková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Bylo nás pět (1994) (Serie)
Čtvrtníček, Šteindler a Vávra (1998) (Serie)
Kancelář Blaník (2014) (Serie)
Eva Salvatore Burešová
Tschechien
Beste Serien:
Jak si nepodělat život (2019) (Serie)
Specialisté (2017) (Serie)
Krejzovi (2018) (Serie)
Ondřej Rychlý
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Vyprávěj (2009) (Serie)
Trapasy (2007) (Serie)
Sestřičky Modrý kód (2020) (Serie)
Petr Konáš
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Zdivočelá země (1997) (Serie)
Policie Modrava (2011) (Serie)
Šéfka (2022) (Serie)
Vanda Chaloupková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
První republika (2014) (Serie)
Stylista (2018) (Serie)
Kafe & Cigárko (2017) (Serie)
Jakub Štěpán
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Vzteklina (2018) (Serie)
Vyprávěj (2009) (Serie)
Jan Urban
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Vyprávěj (2009) (Serie)
Ohnivý kuře (2016) (Serie)
Sestřičky Modrý kód (2020) (Serie)
Radek Jiříček
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Spravedlnost (2017) (Serie)
Táta v nesnázích (2023) (Serie)
Renata Visnerová-Prokopová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Ochránce (2021) (Serie)
Expozitura (2009) (Serie)
Polda (2016) (Serie)
Milan Slepička
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Příběhy včelích medvídků (1984) (Serie)
1864 - Liebe und Verrat in Zeiten des Krieges (2014) (Serie)
Atlantic Crossing (2020) (Serie)
Otmar Brancuzský
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Rapl (2016) (Serie)
Mojmír Maděrič
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Kosmo (2016) (Serie)
Bakaláři (1972) (Serie)
Draculův švagr (1996) (Serie)
Kristýna Frejová
Tschechoslowakei
Saša Rašilov nejml.
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Labyrint (2015) (Serie)
Napoleon (2002) (Serie)