Modrý kód - Série 3 (2018) (Staffel)
Regie:
Lukáš BucharDrehbuch:
Roman KopřivíkKamera:
Filip SandersMusik:
Dominik RenčBesetzung:
Sabina Laurinová, Roman Zach, Jiří Štěpnička, Tomáš Měcháček, Ondřej Rychlý, David Gránský, Petr Konáš, Eva Salvatore Burešová, Anastasia Chocholatá, Jakub Štěpán, Jan Urban, Radek Jiříček (mehr)Besetzung
Sabina Laurinová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Zdivočelá země (1997) (Serie)
Bakaláři 1997 (1997) (Serie)
Roman Zach
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Svět pod hlavou (2017) (Serie)
Černí andělé (2001) (Serie)
Třídní schůzka (2021) (Serie)
Jiří Štěpnička
Großbritannien
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Muž v pozadí (1995) (Serie)
Z hříček o královnách (1994) (Serie)
Tomáš Měcháček
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Lajna (2017) (Serie)
Svět pod hlavou (2017) (Serie)
Sedm schodů k moci (2023) (Serie)
Ondřej Rychlý
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Vyprávěj (2009) (Serie)
Trapasy (2007) (Serie)
Sestřičky Modrý kód (2020) (Serie)
David Gránský
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Vyprávěj (2009) (Serie)
Ohnivý kuře (2016) (Serie)
Sestřičky Modrý kód (2020) (Serie)
Petr Konáš
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Zdivočelá země (1997) (Serie)
Policie Modrava (2011) (Serie)
Šéfka (2022) (Serie)
Eva Salvatore Burešová
Tschechien
Beste Serien:
Jak si nepodělat život (2019) (Serie)
Specialisté (2017) (Serie)
Krejzovi (2018) (Serie)
Anastasia Chocholatá
Tschechien
Beste Serien:
Wasteland – Verlorenes Land (2016) (Serie)
Zkáza Dejvického divadla (2019) (Serie)
Vyprávěj (2009) (Serie)
Jakub Štěpán
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Vzteklina (2018) (Serie)
Vyprávěj (2009) (Serie)
Jan Urban
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Vyprávěj (2009) (Serie)
Ohnivý kuře (2016) (Serie)
Sestřičky Modrý kód (2020) (Serie)
Radek Jiříček
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Spravedlnost (2017) (Serie)
Táta v nesnázích (2023) (Serie)
Renata Visnerová-Prokopová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Ochránce (2021) (Serie)
Expozitura (2009) (Serie)
Polda (2016) (Serie)
Otmar Brancuzský
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Rapl (2016) (Serie)
Milan Slepička
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Příběhy včelích medvídků (1984) (Serie)
1864 - Liebe und Verrat in Zeiten des Krieges (2014) (Serie)
Atlantic Crossing (2020) (Serie)
Milan Mikulčík
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Rédl (2018) (Serie)
Nesmrteľní (2010) (Serie)
Jindřich Nováček
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Vyprávěj (2009) (Serie)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (Serie)
Černá sanitka (2008) (Serie)
Ondřej Lechnýř
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Einstein - Případy nesnesitelného génia (2020) (Serie)
Dvojka na zabití (2021) (Serie)
Bára Fišerová
Beste Serien:
Die Verdächtige (2022) (Serie)
Charité (2017) (Serie)
Strom pohádek (1987) (Serie)
Barbora Vacková
Beste Serien:
Sestřičky Modrý kód (2020) (Serie)
Modrý kód (2017) (Serie)