Tschechien,
(2017–2018), 77 h 1 min
(Minutenlänge: 54–62 min)
Folgen(83)
-
Den pro princezny (S02E01)
-
Kdo zastavil výzkum? (S02E02)
-
Utrápené děti (S02E03)
-
Smrt ve sklepení (S02E04)
-
Bojuj, hrdino! (S02E05)
-
Velký průser (S02E06)
-
Zbytečné války (S02E07)
-
Přepadení (S02E08)
-
Granát a pistole (S02E09)
-
Nic než pravda (S02E10)
-
Všechno jinak (S02E11)
-
Sebeobětování? (S02E12)
-
Velký formát (S02E13)
-
Ani málo, ani moc (S02E14)
-
Bezvýznamná chyba (S02E15)
-
Konec dobrý, všechno dobré (S02E16)
-
Přijmout trest (S02E17)
-
Odrazit se ode dna (S02E18)
-
Narozeniny (S02E19)
-
Vstříc osobním dramatům (S02E20)
-
Samé dobré zprávy (S02E21)
-
Dopis z Ruska (S02E22)
-
Cenné věci (S02E23)
-
Nebezpečný úsek (S02E24)
-
Úlovek (S02E25)
-
Návrat (S02E26)
-
Vše pro lásku (S02E27)
-
Nejsem ta pravá vrba (S02E28)
-
Princezna na hrášku (S02E29)
-
Lepší než fénix (S02E30)
Besetzung
Daniel Krečmar
Beste Serien:
Případ Roubal (2021) (Serie)
Co by kdyby? (2018) (Serie)
Specialisté (2017) (Serie)
Michal Bumbálek
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Labyrint (2015) (Serie)
Největší z Pierotů (1990) (Serie)
Četníci z Luhačovic (2017) (Serie)
Veronika Lapková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Mamon (2015) (Serie)
Svět pod hlavou (2017) (Serie)
Rapl (2016) (Serie)
Zdeněk Bařinka
Tschechien
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
MOST! (2019) (Serie)
Terapie (2011) (Serie)
Antonín Kaška
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Ranč U Zelené sedmy (1998) (Serie)
Místo v životě (2006) (Serie)
Richard Fiala
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Rédl (2018) (Serie)
Zkáza Dejvického divadla (2019) (Serie)
Marta Falvey Sovová
Beste Serien:
Devadesátky (2022) (Serie)
Bohéma (2017) (Serie)
Černá sanitka (2008) (Serie)
Kryštof Sochor
Beste Serien:
Modrý kód (2017) (Serie)
Vladimíra Havlíčková
Beste Serien:
Vyprávěj (2009) (Serie)
První republika (2014) (Serie)
Základka (2012) (Serie)
Antonín Holoubek
Beste Serien:
Špunti na cestě (2022) (Serie)
Modrý kód (2017) (Serie)
Patrik Vojtíšek
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Pan profesor (2021) (Serie)
Ohnivý kuře (2016) (Serie)
Ivana Stejskalová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Život a doba soudce A. K. (2014) (Serie)
Vyprávěj (2009) (Serie)
Odsúdené (2009) (Serie)
Akram Staněk
Ägypten
Beste Serien:
Kukačky (2021) (Serie)
Tak se ptám (1980) (Serie)
Všechny moje lásky (2015) (Serie)
Anna Polcrová
Tschechien
Beste Serien:
Modrý kód (2017) (Serie)
Rodinné vztahy (2018) (Serie)
Štěpán Komárek
Tschechien
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Policie Modrava (2011) (Serie)
Specialisté (2017) (Serie)
Jiří Král
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Ochránce (2021) (Serie)
Svět pod hlavou (2017) (Serie)
Josef Jelínek
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Vyprávěj (2009) (Serie)
Borgia (2011) (Serie)
Kriminálka Anděl (2008) (Serie)
Zuzana Zvoníčková
Beste Serien:
Rapl (2016) (Serie)
Charité (2017) (Serie)
Život a doba soudce A. K. (2014) (Serie)
Matěj Vlček
Beste Serien:
Sestřičky Modrý kód (2020) (Serie)
Modrý kód (2017) (Serie)
Michal Pátek
Beste Serien:
Poste restante (2009) (Serie)
Ulice (2005) (Serie)
Modrý kód (2017) (Serie)