Besetzung
Ivan Gübel
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Bumerang (1996)
Lebensborn - Gestohlene Liebe (2000)
Jiří Hálek
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Marek, reich mir die Feder! (1976)
Der Leichenverbrenner (1968)
Revizor (1971) (Theateraufzeichnung)
Milan Riehs
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Amadeus - Director's Cut (1984)
Der Tod der herrlichen Rehe (1986)
Muž v pozadí (1995) (Serie)
Ivana Vávrová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Popel a hvězdy (1990) (Fernsehfilm)
Was ist das für ein Soldat (1987)
Šéfe, jdeme na to! (1984) (Fernsehfilm)
René Přibil
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Kolya (1996)
Jáchyme, hoď ho do stroje! (1974)
Tři mušketýři (2002) (Theateraufzeichnung)
Zdeněk Mucha
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Die Volksschule (1991)
Rédl (2018) (Serie)
Jen o rodinných záležitostech (1990)
David Prachař
Tschechoslowakei
Ladislav Potměšil
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Der Tod der herrlichen Rehe (1986)
Alexandr Dumas starší (1970) (Serie)
Brouk v hlavě (2002) (Fernsehfilm)
Miloslav Kopečný
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Filme:
Rozpuštěný a vypuštěný (1984)
Běsi (2008) (Theateraufzeichnung)
Specialita šéfkuchaře (1999) (Fernsehfilm)
Jana Altmannová
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Filme:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Lauf, Ober, lauf! (1980)
Kolya (1996)
Bohumila Dolejšová
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Filme:
Der Tod der herrlichen Rehe (1986)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Dalskabáty, hříšná ves aneb Zapomenutý čert (1976) (Fernsehfilm)
Karel Knechtl
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Poslední dopis (1973) (Fernsehfilm)
Dnes ještě zapadá slunce nad Atlantidou (1978) (Fernsehfilm)
Romaneto (1980)
Yvetta Kornová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Lekár umierajúceho času (1983) (Serie)
Achtung, Visite! (1981)
Udělení milosti se zamítá (2002) (Fernsehfilm)
Zdeněk Mlčoch
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Liebe zwischen Regentropfen (1979)
Tomorrow I'll Wake Up and Scald Myself with Tea (1977)
Warum? (1987)
Dáša Neblechová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Gobseck (1985) (Fernsehfilm)
Wie soll man Dr Mrácek ertränken? (1974)
Der fesche Hubert (1984)
Alexej Okuněv
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Kurzgeschnitten (1980)
Der Prinz und der Abendstern (1978)
Vynes na horu svoj hrob (1979) (Fernsehfilm)
Eva Řepíková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Svatba jako řemen (1967)
Hoffnung (1963)
Das Ende einer Priest (1968)
Vladimír Salač
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Cesta do hlubin študákovy duše (1939)
Charleyova teta (1969) (Theateraufzeichnung)
Škola základ života (1938)
Svatopluk Skládal
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Cyrano z Bergeracu (1986) (Theateraufzeichnung)
Král Krysa (1979) (Theateraufzeichnung)
Alle guten Landsleute (1968)
Rudolf Störz
Beste Filme:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Někde je možná hezky (1991)