Folgen(50)
-
Zákopová válka (S05E01)
-
Zrádná samota! (S05E02)
-
Loutkové divadlo (S05E03)
-
Sázka na špatného koně! (S05E04)
-
Do správných rukou? (S05E05)
-
Do blázince! (S05E06)
-
Macátko superstar! (S05E07)
-
Lží nezarmoutíš (S05E08)
-
Nevěra a víra (S05E09)
-
Rorejsova milenka (S05E10)
-
Když dostaneš do huby (S05E11)
-
Plány, ze kterých sešlo (S05E12)
-
Okradený o všechno (S05E13)
-
Smrt na koberci (S05E14)
-
Kohoutova máma (S05E15)
-
Na bitevním poli (S05E16)
-
Nová řešení (S05E17)
-
Kriminálník (S05E18)
-
Konec velkého Kohouta (S05E19)
-
Útěk (S05E20)
-
Nechuť, pachuť a chuť (S05E21)
-
Změny a záměny (S05E22)
-
Personální otázky (S05E23)
-
Kuchař, jeho žena a kosmonaut (S05E24)
-
Odvážné experimenty (S05E25)
-
Prozření (S05E26)
-
Na sever nebo do Kuřete? (S05E27)
-
Líbačky jako o závod (S05E28)
-
Nefér manévry (S05E29)
-
Selhání srdce (S05E30)
Besetzung
Radek Zima
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Nadměrné maličkosti (2004) (Serie)
Proč bychom se netopili (2009) (Serie)
Temný Kraj (2017) (Serie)
Aleš Procházka
Tschechoslowakei
Beste Serien:
České století (2013) (Serie)
Slavné historky zbojnické (1985) (Serie)
Duch (2022) (Serie)
Jiří Ployhar ml.
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Svět pod hlavou (2017) (Serie)
Zdeněk Vencl
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Černí andělé (2001) (Serie)
Thao Řípová
Tschechien
Beste Serien:
Národní házená (2022) (Serie)
Vytoč mého agenta (2024) (Serie)
Ohnivý kuře (2016) (Serie)
Kamila Sedlárová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Polda (2016) (Serie)
Půlnoční zpověď (2023) (Serie)
Zdeněk Žák
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Rapl (2016) (Serie)
Co teď a co potom? (1991) (Serie)
Ludmila Zábršová-Molínová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Bylo nás pět (1994) (Serie)
Die Besucher (1983) (Serie)
Pan Tau (1971) (Serie)
Lucie Pernetová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Život a doba soudce A. K. (2014) (Serie)
Osada (2021) (Serie)
Guru (2022) (Serie)
Barbora Mottlová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Cirkus Bukowsky (2013) (Serie)
Extraktoři (2023) (Serie)
Vyprávěj (2009) (Serie)
Klára Jandová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Co teď a co potom? (1991) (Serie)
Bakaláři 1997 (1997) (Serie)
Arnošt Goldflam
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Kancelář Blaník (2014) (Serie)
Večery Analogonu (2002) (Serie)
Tisícročná včela (1983) (Serie)
Anna Šišková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Tajné životy (2014) (Serie)
Expozitura (2009) (Serie)
Milenky (2018) (Serie)
Oldřich Navrátil
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Bylo nás pět (1994) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Barbora Mudrová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Cirkus Bukowsky (2013) (Serie)
Oběti (1999) (Serie)
Allmen (2017) (Serie)
Josef Carda
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Ochránce (2021) (Serie)
Tři králové (1998) (Serie)
Sex O'Clock (2023) (Serie)
Karolína Lipowská
Beste Serien:
Pět let (2022) (Serie)
Pan profesor (2021) (Serie)
Specialisté (2017) (Serie)
Johanna Tesařová
Österreich
Beste Serien:
Rapl (2016) (Serie)
Čapkovy kapsy (2011) (Serie)
Život a doba soudce A. K. (2014) (Serie)
Kamila Špráchalová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Život a doba soudce A. K. (2014) (Serie)
Laskavý divák promine (1994) (Serie)
Pavel Batěk
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Devadesátky (2022) (Serie)
Die Verdächtige (2022) (Serie)
Herec (2020) (Serie)