Ohnivý kuře - Série 3 (2017) (Staffel)
Regie:
Vojtěch MoravecDrehbuch:
David LitvákKamera:
Jan DrnekMusik:
Tadeáš VěrčákBesetzung:
Jakub Prachař, Jan Dolanský, Kristýna Leichtová, Lucie Polišenská, Iva Janžurová, Linda Rybová, Lenka Krobotová, Norbert Lichý, Vilma Cibulková, Jiří Hána, Dana Batulková, Jan Novotný (mehr)Besetzung
Jakub Prachař
Tschechoslowakei
Beste Serien:
sKORO NA mizině (2020) (Serie)
Vyšehrad (2016) (Serie)
Vyprávěj (2009) (Serie)
Jan Dolanský
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Kukačky (2021) (Serie)
Rapl (2016) (Serie)
Autobazar Monte Karlo (2015) (Serie)
Kristýna Leichtová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Tři tygři (2019) (Serie)
Sex O'Clock (2023) (Serie)
Soukromé pasti (2008) (Serie)
Lucie Polišenská
Tschechoslowakei
Beste Serien:
České století (2013) (Serie)
Autobazar Monte Karlo (2015) (Serie)
Nevinné lži (2013) (Serie)
Iva Janžurová
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Serien:
Zahrada (1974) (Serie)
Vernunftehen (1968) (Serie)
Die Märchenbraut (1980) (Serie)
Linda Rybová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Božena (2021) (Serie)
Maigret (1991) (Serie)
Národní házená (2022) (Serie)
Lenka Krobotová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Metoda Markovič: Hojer (2024) (Serie)
Čtvrtá hvězda (2014) (Serie)
Kosmo (2016) (Serie)
Norbert Lichý
Tschechoslowakei
Vilma Cibulková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Přítelkyně z domu smutku (1992) (Serie)
Dabing Street (2018) (Serie)
Jiří Hána
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Kosmo (2016) (Serie)
Labyrint (2015) (Serie)
Život a doba soudce A. K. (2014) (Serie)
Dana Batulková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Čapkovy kapsy (2011) (Serie)
Oběti (1999) (Serie)
Jan Novotný
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Muž v pozadí (1995) (Serie)
Richard Genzer
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Dobré ráno, Brno! (2023) (Serie)
Polda (2016) (Serie)
Pouť (2018) (Serie)
Betka Stanková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Svět pod hlavou (2017) (Serie)
Sedm schodů k moci (2023) (Serie)
Vyprávěj (2009) (Serie)
Viet Anh Doan
Beste Serien:
Dabing Street (2018) (Serie)
Dvojka na zabití (2021) (Serie)
Špunti na cestě (2022) (Serie)
Kateřina Lojdová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Život a doba soudce A. K. (2014) (Serie)
Ďábel v Praze (1996) (Serie)
Útěk do Budína (2003) (Serie)
Michal Suchánek
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Bylo nás pět (1994) (Serie)
sKORO NA mizině (2020) (Serie)
Lajna (2017) (Serie)
Josef Carda
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Ochránce (2021) (Serie)
Tři králové (1998) (Serie)
Sex O'Clock (2023) (Serie)
Jakub Gottwald
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Svět pod hlavou (2017) (Serie)
Labyrint (2015) (Serie)
Matematika zločinu (2023) (Serie)
Thao Řípová
Tschechien
Beste Serien:
Národní házená (2022) (Serie)
Vytoč mého agenta (2024) (Serie)
Ohnivý kuře (2016) (Serie)