Ohnivý kuře - Série 2 (2016) (Staffel)
Regie:
Libor KodadDrehbuch:
David LitvákKamera:
Jakub ŠevčíkMusik:
Tadeáš VěrčákBesetzung:
Jakub Prachař, Jan Dolanský, Petr Štěpánek, Simona Babčáková, Kristýna Leichtová, Josef Polášek, David Gránský, Lucie Polišenská, Barbora Seidlová, Roman Zach, Norbert Lichý, Zdeněk Dušek (mehr)Besetzung
Jakub Prachař
Tschechoslowakei
Beste Serien:
sKORO NA mizině (2020) (Serie)
Vyšehrad (2016) (Serie)
Vyprávěj (2009) (Serie)
Jan Dolanský
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Kukačky (2021) (Serie)
Rapl (2016) (Serie)
Autobazar Monte Karlo (2015) (Serie)
Petr Štěpánek
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Záhada hlavolamu (1969) (Serie)
Simona Babčáková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Ochránce (2021) (Serie)
Čtvrtá hvězda (2014) (Serie)
Zkáza Dejvického divadla (2019) (Serie)
Kristýna Leichtová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Tři tygři (2019) (Serie)
Sex O'Clock (2023) (Serie)
Soukromé pasti (2008) (Serie)
Josef Polášek
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Večery Analogonu (2002) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Komediograf (2003) (Serie)
David Gránský
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Vyprávěj (2009) (Serie)
Ohnivý kuře (2016) (Serie)
Sestřičky Modrý kód (2020) (Serie)
Lucie Polišenská
Tschechoslowakei
Beste Serien:
České století (2013) (Serie)
Autobazar Monte Karlo (2015) (Serie)
Nevinné lži (2013) (Serie)
Barbora Seidlová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Chlap (2022) (Serie)
Nevinné lži (2013) (Serie)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (Serie)
Roman Zach
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Svět pod hlavou (2017) (Serie)
Třídní schůzka (2021) (Serie)
Černí andělé (2001) (Serie)
Norbert Lichý
Tschechoslowakei
Zdeněk Dušek
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Tisícročná včela (1983) (Serie)
Svět pod hlavou (2017) (Serie)
Zdeněk Vencl
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Černí andělé (2001) (Serie)
Karolína Lipowská
Beste Serien:
Pět let (2022) (Serie)
Pan profesor (2021) (Serie)
Specialisté (2017) (Serie)
Petr Motloch
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Mamon (2015) (Serie)
Vzteklina (2018) (Serie)
Halina Pawlowská
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Devadesátky (2022) (Serie) - Moderator*in
Dobré ráno, Brno! (2023) (Serie)
Uctivá poklona, pane Kohn (1992) (Serie)
Viet Anh Doan
Beste Serien:
Dabing Street (2018) (Serie)
Dvojka na zabití (2021) (Serie)
Špunti na cestě (2022) (Serie)
Pavel Batěk
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Devadesátky (2022) (Serie)
Die Verdächtige (2022) (Serie)
Herec (2020) (Serie)
Thao Řípová
Tschechien
Beste Serien:
Národní házená (2022) (Serie)
Vytoč mého agenta (2024) (Serie)
Ohnivý kuře (2016) (Serie)
Eva Čížkovská
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Největší z Pierotů (1990) (Serie)
Semestr (2016) (Serie)
Hospoda (1996) (Serie)