Regie:
Lenka WimmerováDrehbuch:
Markéta BidlasováKamera:
Václav TlapákMusik:
Lumír HrmaBesetzung:
Zuzana Stivínová, Igor Chmela, Johanna Tesařová, Vendy Hájková, Kašpar Juráček, Jana Plodková, Lubor Šplíchal, Jan Vápeník, René Šmotek, Alena Sasínová-Polarczyk, Norbert Lichý (mehr)Inhalte(1)
Due to illness, Jana decides to move with her family to a rural cottage to improve her health in the countryside. A local farmer persuades her to take up goat herding and Jana soon succumbs to the charms of the country and animal keeping. But her two teenagers are far less excited, missing the bustle of the city. Zuzana Stivínová in Lenka Wimmerová's TV film about a rediscovered joy of life and an illness being a chance to change one's life rather than the end. (Finále Plzeň)
(mehr)Besetzung
Zuzana Stivínová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Černí baroni (1992)
Specialita šéfkuchaře (1999) (Fernsehfilm)
Ztracená brána (2012) (Serie)
Igor Chmela
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Oblomov (2002) (Theateraufzeichnung)
Král Lear (2003) (Theateraufzeichnung)
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Johanna Tesařová
Österreich
Beste Filme:
Das Wildschwein ist los (1983)
Rok na vsi (1995) (Theateraufzeichnung)
Návštěva z vesmíru (1977) (Fernsehfilm)
Vendy Hájková
Tschechien
Beste Filme:
Kozy léčí (2017) (Fernsehfilm)
Kašpar Juráček
Beste Filme:
Kozy léčí (2017) (Fernsehfilm)
Jana Plodková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Tonda, Slavka und das magische Licht (2023)
Němá tajemství (2023)
Leergut (2007)
Lubor Šplíchal
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Sedm schodů k moci (2023) (Serie)
Leergut (2007)
Poslední závod (2022)
Jan Vápeník
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Devadesátky (2022) (Serie)
Metanol (2018) (Fernsehfilm)
Figarova svatba (2012) (Theateraufzeichnung)
René Šmotek
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Devadesátky (2022) (Serie)
S nadějí i bez ní (2014) (Theateraufzeichnung)
Želary (2003)
Alena Sasínová-Polarczyk
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Slyšení (2017) (Theateraufzeichnung)
S nadějí i bez ní (2014) (Theateraufzeichnung)
Ráno po tom (2019) (Theateraufzeichnung)
Norbert Lichý
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Sluha dvou pánů (1999) (Theateraufzeichnung)
Ve stínu (2012)
Rédl (2018) (Serie)
Miroslava Georgievová
Beste Filme:
Kozy léčí (2017) (Fernsehfilm)
Zuzana Truplová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Burning Bush (2013) (Fernsehfilm)
S nadějí i bez ní (2014) (Theateraufzeichnung)
Ruská zavařenina (2015) (Theateraufzeichnung)
Vladimír Čapka
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Sluha dvou pánů (1999) (Theateraufzeichnung)
Doktor Faustus (2016) (Theateraufzeichnung)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Vladislav Georgiev
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Slyšení (2017) (Theateraufzeichnung)
S nadějí i bez ní (2014) (Theateraufzeichnung)
Dukla 61 (2018) (Fernsehfilm)
Lukáš Bouzek
Beste Filme:
Karel, já a ty (2019)
Kozy léčí (2017) (Fernsehfilm)
Slunečná (2020) (Serie)
Přemysl Bureš
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Evžen Oněgin (2009) (Theateraufzeichnung)
Ochránce (2021) (Serie)
Marek Cisovský
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Devadesátky (2022) (Serie)
Slyšení (2017) (Theateraufzeichnung)
S nadějí i bez ní (2014) (Theateraufzeichnung)
Halka Jeřábek Třešňáková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Dechovka (2016) (Theateraufzeichnung)
Ve stínu (2012)
Die Eigentümer (2019)