Regie:
Olga DabrowskáKamera:
Tomáš KobolkaMusik:
Vojtěch LavičkaBesetzung:
Jiří Dvořák, Klára Krejsová, Milan Šteindler, Nela Boudová, Lenka Andelová, Michal Bumbálek, Jiří Fero Burda, Michal Dalecký, Zdeněk Dvořák, Radim Fiala, Jiří Hájek, Pavlína Hájková (mehr)Besetzung
Jiří Dvořák
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Brouk v hlavě (1998) (Theateraufzeichnung)
Brouk v hlavě (2020) (Theateraufzeichnung)
Zbojník (2023)
Klára Krejsová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Zkrocení zlé ženy (2016) (Theateraufzeichnung)
Jednotka intenzivní lásky (2017) (Theateraufzeichnung)
Piknik (2014) (Fernsehfilm)
Milan Šteindler
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Heimat, süße Heimat (1985)
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Česká soda (1998)
Nela Boudová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Kolya (1996)
Muž v pozadí (1995) (Serie)
Lenka Andelová
Beste Filme:
Ochránce (2021) (Serie)
Volha (2023) (Serie)
Besídka 50 let Divadla SKLEP (2021) (Theateraufzeichnung)
Michal Bumbálek
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Stavrogin je ďábel (2005) (Theateraufzeichnung)
Je třeba zabít Sekala (2018) (Theateraufzeichnung)
Raskolnikov: jeho zločin a jeho trest (2009) (Theateraufzeichnung)
Jiří Fero Burda
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Mlýny (1994) (Theateraufzeichnung)
Ochránce (2021) (Serie)
Černí baroni (1992)
Michal Dalecký
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Ochránce (2021) (Serie)
Sedm schodů k moci (2023) (Serie)
Protektor (2009)
Zdeněk Dvořák
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Škola žen (2007) (Theateraufzeichnung)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Leidenschaft in dunklen Tagen (2001)
Radim Fiala
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Stavrogin je ďábel (2005) (Theateraufzeichnung)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Leidenschaft in dunklen Tagen (2001)
Jiří Hájek
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Doma u Hitlerů (2009) (Theateraufzeichnung)
Sebemilenec (2013) (Fernsehfilm)
Sněžný drak (2013) (Fernsehfilm)
Pavlína Hájková
Beste Filme:
Roznese tě na kopytech (2013) (Fernsehfilm)
Václav Hanzl
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Devadesátky (2022) (Serie)
Živé terče (2019) (Serie)
Četníci z Luhačovic (2017) (Serie)
Stanislava Havelková
Beste Filme:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Definice lásky (2012) (Fernsehfilm)
Posel (2012)
Kateřina Jebavá
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Vyhnání Gerty Schnirch (2016) (Theateraufzeichnung)
Stavrogin je ďábel (2005) (Theateraufzeichnung)
One Life (2023)
Robert Mikluš
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Devadesátky (2022) (Serie)
Balada pro banditu (2012) (Theateraufzeichnung)
Raskolnikov: jeho zločin a jeho trest (2009) (Theateraufzeichnung)
Karel Mišurec
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Brouk v hlavě (1998) (Theateraufzeichnung)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Rozsudky soudce Ooky (1988) (Fernsehfilm)
Igor Ondříček
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Brouk v hlavě (1998) (Theateraufzeichnung)
Smrt Pavla I. (2008) (Theateraufzeichnung)
Gabriela Pyšná
Beste Filme:
Balada pro banditu (2012) (Theateraufzeichnung)
Ochránce (2021) (Serie)
Naši furianti (2006) (Theateraufzeichnung)
Tomáš Slezák
Beste Filme:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Roznese tě na kopytech (2013) (Fernsehfilm)