Besetzung
Michal Gučík
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Staroružová dráma (1989) (Fernsehfilm)
Posledná zastávka (1986) (Fernsehfilm)
Otec (1994) (Fernsehfilm)
Michal Dočolomanský
Slowakischer Staat
Beste Filme:
Dvanásť nahnevaných mužov (1979) (Fernsehfilm)
Na skle maľované (1980) (Fernsehfilm)
Sváko Ragan (1976) (Fernsehfilm)
Zdena Studenková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Divadelná komédia (1994) (Theateraufzeichnung)
LENI (2015) (Theateraufzeichnung)
Mit dir gefällt mir die Welt - Schneemänner mit Herz (1982)
Oľga Solárová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Pomocník (1980) (Fernsehfilm)
Blúznenie srdca a rozumu (1997) (Fernsehfilm)
O mužoch, ženách a deťoch (1984) (Fernsehfilm)
Zuzana Frenglová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Těžká hodina (1986) (Fernsehfilm)
Posledná zastávka (1986) (Fernsehfilm)
Mastný hrniec (1991) (Fernsehfilm)
Ivan Vojtek
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Romulus Veľký (1992) (Fernsehfilm)
Statky zmätky (2009) (Theateraufzeichnung)
Gendúrovci (1994) (Fernsehfilm)
Ján Gallovič
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Romulus Veľký (1992) (Fernsehfilm)
Staroružová dráma (1989) (Fernsehfilm)
České století (2013) (Serie)
Matej Landl
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Devadesátky (2022) (Serie)
Gazdova krv (2014) (Theateraufzeichnung)
Pacho, hybský zbojník (1975)
Zuzana Tlučková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Výlet do mladosti (1982) (Fernsehfilm)
Bezvýznamná žena (1984) (Fernsehfilm)
Dobrodinec (1991) (Fernsehfilm)
Jana Kopsová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Miliónový chlap (1987) (Fernsehfilm)
O mužoch, ženách a deťoch (1984) (Fernsehfilm)
Neodchádzaj nocou letnou (1984)
Tibor Frlajs
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Chodník cez Dunaj (1989)
Príbeh Mateja Hóza (1993) (Fernsehfilm)
Skús ma objať (1991) (Fernsehfilm)
Tomáš Žilinčík
Slowakischer Staat
Beste Filme:
Zuzanka Hraškovie (1991) (Fernsehfilm)
Louis Pasteur (1977) (Fernsehfilm)
Nepokojná láska (1975) (Serie)
Zita Furková
Slowakischer Staat
Beste Filme:
Sedím na konári a je mi dobre (1989)
Gazdova krv (2014) (Theateraufzeichnung)
Lekár umierajúceho času (1983) (Serie)
Emil Horváth ml.
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Auf dem Kometen (1970)
Henrich IV. (1987) (Theateraufzeichnung)
Demeterovci (1976) (Fernsehfilm)
Elena Petrovická
Slowakischer Staat
Beste Filme:
Těžká hodina (1986) (Fernsehfilm)
Pehavý Max a strašidlá (1987)
Pomocník (1980) (Fernsehfilm)
Tibor Bogdan
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Canarisova krvavá hviezda (1966) (Fernsehfilm)
Naši synovia (1975) (Serie)
Ja, stará mama, Iliko a Illarion (1988) (Fernsehfilm)
Marián Geišberg
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Kucapaca alebo Obnovenie poriadku (1989) (Fernsehfilm)
Die sieben Raben (2015)
Na konci hry (2002) (Fernsehfilm)
Jaroslav Vrzala
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Červené víno (1976) (Fernsehfilm)
Canarisova krvavá hviezda (1966) (Fernsehfilm)
Červené víno (1972) (Fernsehfilm)
Ivan Folkman
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Sluha dvoch pánov (1991) (Fernsehfilm)
Maroško (1968) (Fernsehfilm)
Dolina (1973)
Štefan Halás
Beste Filme:
Ja, stará mama, Iliko a Illarion (1988) (Fernsehfilm)
Posledná bosorka (1957)
Maroško (1968) (Fernsehfilm)