Regie:
Rudolf TesáčekDrehbuch:
Marie LouckáKamera:
Pavel ŠindelářMusik:
Pavel BlatnýBesetzung:
Jaroslav Kuneš, Libuše Kafková, Stanislav Zindulka, Zdena Herfortová, Jiří Tomek, Jaroslav Dufek, Jiří Přichystal, Drahomíra Hofmanová, Helena Trýbová, Pavla Severinová, Nataša Kalousová (mehr)Besetzung
Jaroslav Kuneš
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Filme:
Stromy umírají vstoje (1998) (Fernsehfilm)
Je třeba zabít Sekala (2018) (Theateraufzeichnung)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Libuše Kafková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Restaurace (1983) (Fernsehfilm)
Mejdan na písku (1979) (Fernsehfilm)
Karolina aneb Příběh ze starých časů (1979) (Fernsehfilm)
Stanislav Zindulka
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Der Tod der herrlichen Rehe (1986)
Burning Bush (2013) (Fernsehfilm)
Zdena Herfortová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Brouk v hlavě (1998) (Theateraufzeichnung)
La Vie en rose (2007)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Jiří Tomek
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Alle guten Landsleute (1968)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Rozsudky soudce Ooky (1988) (Fernsehfilm)
Jaroslav Dufek
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Stromy umírají vstoje (1998) (Fernsehfilm)
Das Attentat (1964)
Škola žen (2007) (Theateraufzeichnung)
Jiří Přichystal
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Já, truchlivý Bůh (1969)
Prokop Diviš (1977) (Fernsehfilm)
Drahomíra Hofmanová
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Filme:
Alle guten Landsleute (1968)
Stromy umírají vstoje (1998) (Fernsehfilm)
Je třeba zabít Sekala (2018) (Theateraufzeichnung)
Helena Trýbová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Konec velkých prázdnin (1996) (Serie)
Mejdan na písku (1979) (Fernsehfilm)
Pavla Severinová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Tisícročná včela (1983)
Der fesche Hubert (1984)
Karolina aneb Příběh ze starých časů (1979) (Fernsehfilm)
Nataša Kalousová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Postel s nebesy (1980) (Serie)
Léto bez dovolené (1982) (Fernsehfilm)
Stín létajícího ptáčka (1977)
Zdeněk Junák
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Brouk v hlavě (1998) (Theateraufzeichnung)
Smrt Pavla I. (2008) (Theateraufzeichnung)
Lakomec (2020) (Theateraufzeichnung)
Miloš Hájek
Österreich-Ungarn
Beste Filme:
Die Hexenjagd (1969)
Die stolze Prinzessin (1952)
Mrtvý mezi živými (1946)
Zdeněk Blažek
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Das einsame Haus am Waldesrand (1976)
„Čtyři vraždy stačí, drahoušku“ (1970)
Tisícročná včela (1983)
Zdeněk Maryška
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Zbojník (2023)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Swingtime (2007) (Fernsehfilm)
Oldřich Vykypěl
Österreich-Ungarn
Beste Filme:
Alle guten Landsleute (1968)
Jan Hus (1954)
Jan Žižka (1955)
Jaroslav Fert
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Archimédův bod (1982) (Fernsehfilm)
Afrodita (1993) (Fernsehfilm)
Lenka Filipová-Kudelová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Bronzová spirála (1988) (Serie)
Víc než případ (1984) (Fernsehfilm)
Pavel Kunert
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Rozsudky soudce Ooky (1988) (Fernsehfilm)
Koločava (2002) (Theateraufzeichnung)
Karel Mišurec
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Brouk v hlavě (1998) (Theateraufzeichnung)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Rozsudky soudce Ooky (1988) (Fernsehfilm)