Regie:
Vojtěch ŠtursaDrehbuch:
Vojtěch ŠtursaKamera:
Václav MyslivecMusik:
Jiří SvobodaBesetzung:
Gabriela Vránová, Miriam Vránová, Ladislav Lakomý, Petr Maláč, Jaroslav Kuneš, Jana Ebertová, Drahomíra Hofmanová, Miloslav Kročil, Monika Maláčová, Jiřina Prokšová, Ludmila Slancová (mehr)Besetzung
Gabriela Vránová
Slowakischer Staat
Beste Filme:
Tažní ptáci (1983) (Fernsehfilm)
Ubohý pan Kufalt (1981) (Fernsehfilm)
Wie man den Vater in die Besserungsanstalt bekommt (1978) (Fernsehfilm)
Miriam Vránová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
A pobežím až na kraj sveta (1979)
Indiáni z Větrova (1979)
Světlo z temnot (1980) (Fernsehfilm)
Ladislav Lakomý
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Stromy umírají vstoje (1998) (Fernsehfilm)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Člověk proti zkáze (1989)
Petr Maláč
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Balada pro banditu (1978)
Náš dědek Josef (1976)
Silvestr 1886 (1986) (Fernsehfilm)
Jaroslav Kuneš
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Filme:
Stromy umírají vstoje (1998) (Fernsehfilm)
Je třeba zabít Sekala (2018) (Theateraufzeichnung)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Jana Ebertová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Cesta do hlubin študákovy duše (1939)
Strýčkův sen (1971) (Fernsehfilm)
Poslední návrat (1982) (Fernsehfilm)
Drahomíra Hofmanová
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Filme:
Alle guten Landsleute (1968)
Stromy umírají vstoje (1998) (Fernsehfilm)
Je třeba zabít Sekala (2018) (Theateraufzeichnung)
Miloslav Kročil
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Filme:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
První den mého syna (1964)
Perlový náhrdelník (1965)
Monika Maláčová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Je třeba zabít Sekala (2018) (Theateraufzeichnung)
Gazdina roba (2009) (Theateraufzeichnung)
Mein Onkel Archimedes (2018) (Fernsehfilm)
Jiřina Prokšová
Beste Filme:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Sen o bílém volu (1991) (Fernsehfilm)
Anděl blažené smrti (1965)
Ludmila Slancová
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Filme:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Strýčkův sen (1971) (Fernsehfilm)
Komtesa Mary (1983) (Fernsehfilm)
Blažena Rýznarová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Okénko (1967) (Fernsehfilm)
Jdi za zeleným světlem (1968) (Fernsehfilm)
František Zacharník
Beste Filme:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Spiegelung (1977)
Marie Beránková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Kufr plný nadějí (1978) (Fernsehfilm)
Léto bez dovolené (1982) (Fernsehfilm)
Stopy zločinu: Alibi jako řemen (1983) (Fernsehfilm)
Helena Trýbová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Konec velkých prázdnin (1996) (Serie)
Mejdan na písku (1979) (Fernsehfilm)
Libuše Přichystalová
Beste Filme:
Svědek času (1988) (Fernsehfilm)
Karolina aneb Příběh ze starých časů (1979) (Fernsehfilm)
Ida Kelarová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Štvrtý rozmer (1983)
Miloš Hájek
Österreich-Ungarn
Beste Filme:
Die Hexenjagd (1969)
Mrtvý mezi živými (1946)
Prokop Diviš (1977) (Fernsehfilm)