Regie:
Alena Derzsiová, Pavel Křemen, Dagmar Smržová, Simona Oktábcová, Zuzana Zemanová-Hojdová (mehr)Besetzung:
Šárka Volemanová, Kristian Kodet, Jana Ciglerová, Radka Červinková, Richard Tesařík, Libuše Švormová, Aleš Cibulka, Jan Pohan, Jeroným Klimeš, Jan Vávra, Jindra Horská, Marian Labuda (mehr)Folgen(41)
-
13. komnata Kristiána Kodeta (S05E01)
-
13. komnata Kateřiny Janouchové (S05E02)
-
13. komnata Richarda Tesaříka (S05E03)
-
13. komnata Jana Pohana (S05E04)
-
13. komnata Jana Vávry (S05E05)
-
13. komnata Kamily Magálové (S05E06)
-
13. komnata Tomáše Zelenky (S05E07)
-
13. komnata Simony Chytrové (S05E08)
-
13. komnata Věry Bílé (S05E09)
-
13. komnata Dalibora Jandy (S05E10)
-
13. komnata Zdenky Procházkové (S05E11)
-
13. komnata Fedora Gála (S05E12)
-
13. komnata Petry Černocké (S05E13)
-
13. komnata Jana Vančury (S05E14)
-
13. komnata Františka Lízny (S05E15)
-
13. komnata Andyho Hryce (S05E16)
-
13. komnata Marcela Vašinky (S05E17)
-
13. komnata Vladimíra Mlynáře (S05E18)
-
13. komnata Kateřiny Kornové (S05E19)
-
13. komnata Pavly Břínkové (S05E20)
-
13. komnata Jana Kašpara (S05E21)
-
13. komnata Josefa Klímy (S05E22)
-
13. komnata Michala Maška (S05E23)
-
13. komnata Antonína Kratochvíla (S05E24)
-
13. komnata Jeronýma Klimeše (S05E25)
-
13. komnata Steva Lichtaga (S05E26)
-
13. komnata Oldřicha Navrátila (S05E27)
-
13. komnata Hany Talpové (S05E28)
-
13. komnata Ladislava Chudíka (S05E29)
-
13. komnata Marty Jandové (S05E30)
Besetzung
Šárka Volemanová
Tschechoslowakei
Kristian Kodet
Tschechoslowakei
Richard Tesařík
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Až po uši (2014) (Serie)
Ohnivý kuře (2016) (Serie)
Krejzovi (2018) (Serie)
Libuše Švormová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Byl jednou jeden dům (1974) (Serie)
Kukačky (2021) (Serie)
Aleš Cibulka
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Zdivočelá země (1997) (Serie)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (Serie)
Dobrá čtvrť (2005) (Serie)
Jan Pohan
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Vernunftehen (1968) (Serie)
Ein fideles Haus (1975) (Serie)
Slovácko sa nesúdí (1975) (Serie)
Jeroným Klimeš
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Černá sanitka (2008) (Serie)
Jan Vávra
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Sanitka (1984) (Serie)
Černá země (1985) (Serie)
Novinárske rozprávky (1977) (Serie)
Marian Labuda
Slowakischer Staat
Beste Serien:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Dobrodružstvá Budzogáňa, zbojníckeho kapitána (1972) (Serie)
Sedem statočných budíkov (1975) (Serie)
Ján Gallovič
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Tajné životy (2014) (Serie)
Labyrint (2015) (Serie)
České století (2013) (Serie)
Kamila Magálová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Lekár umierajúceho času (1983) (Serie)
Terapie (2011) (Serie)
Život bez konca (1982) (Serie)
Zuzana Burešová
Tschechoslowakei
Simona Chytrová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Hraběnky (2007) (Serie)
Stopy života (2013) (Serie)
Policajti z předměstí (1999) (Serie)
Markéta Dobiášová
Tschechoslowakei
Vít Olmer
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Serien:
Die Märchenbraut (1980) (Serie)
Lekár umierajúceho času (1983) (Serie)
Der Fliegende Ferdinand (1983) (Serie)
Věra Bílá
Tschechoslowakei
Marie Formáčková
Tschechoslowakei