Regie:
Jan MatějovskýKamera:
Eduard LandischMusik:
Ivo VyhnálekBesetzung:
Jan Tříska, Ilja Prachař, Libuše Pešková, Slávka Budínová, František Holar, Vlasta Jelínková, Zdeněk Kutil, Ferdinand Krůta, Čestmír Řanda st., Valtr Taub, Josef Velda, Ivanka Devátá (mehr)Besetzung
Jan Tříska
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Král Lear (2003) (Theateraufzeichnung)
Die Volksschule (1991)
Das einsame Haus am Waldesrand (1976)
Ilja Prachař
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Der Leichenverbrenner (1968)
Ubohý pan Kufalt (1981) (Fernsehfilm)
Král Krysa (1979) (Theateraufzeichnung)
Libuše Pešková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Der Leichenverbrenner (1968)
Das Haus in der Karpfengasse (1965)
Jan Hus (1954)
Slávka Budínová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Vernunftehen (1968) (Serie)
Kolya (1996)
Byl jednou jeden dům (1974) (Serie)
František Holar
Österreich-Ungarn
Beste Filme:
Die Hexenjagd (1969)
Der Kaiser und sein Bäcker (1951)
Láska jako trám (1967) (Fernsehfilm)
Vlasta Jelínková
Österreich-Ungarn
Beste Filme:
Heimat, süße Heimat (1985)
Das einsame Haus am Waldesrand (1976)
Vernunftehen (1968) (Serie)
Zdeněk Kutil
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Ubohý pan Kufalt (1981) (Fernsehfilm)
Alle guten Landsleute (1968)
Melde gehorsamst - Der brave Soldat Schwejk (1957)
Ferdinand Krůta
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Lucerna (1967) (Fernsehfilm)
Lerchen am Faden (1969)
Liebe nach Fahrplan (1966)
Čestmír Řanda st.
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Ikarův pád (1977) (Fernsehfilm)
Tažní ptáci (1983) (Fernsehfilm)
Ubohý pan Kufalt (1981) (Fernsehfilm)
Valtr Taub
Österreich-Ungarn
Beste Filme:
Josef Velda
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Hamlet (1986) (Theateraufzeichnung)
Naši furianti (1983) (Theateraufzeichnung)
Láska jako trám (1967) (Fernsehfilm)
Ivanka Devátá
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Dva na koni, jeden na oslu (1977) (Theateraufzeichnung)
Nezralé maliny (1980) (Fernsehfilm)
Nejlepší ženská mého života (1968)
Ema Skálová
Österreich-Ungarn
Beste Filme:
O věcech nadpřirozených (1958)
Weil wir sie lieben (1957)
Madame Sans-Géne (1971) (Fernsehfilm)
Petr Haničinec
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Tažní ptáci (1983) (Fernsehfilm)
Ubohý pan Kufalt (1981) (Fernsehfilm)
Král Krysa (1979) (Theateraufzeichnung)
Otto Budín
Österreich
Beste Filme:
Lebemänner (1969)
Vernunftehen (1968) (Serie)
Půlpenny (1974) (Fernsehfilm)
Ada Goll
Österreich-Ungarn
Beste Filme:
Der Leichenverbrenner (1968)
Vajíčko (1968) (Fernsehfilm)
Vernunftehen (1968) (Serie)
Zuzana Kočová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Stříbrný vítr (1954)
Gerechtigkeit für Selvin (1968) (Fernsehfilm)
Kde řeky mají slunce (1961)
Miloš Willig
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Die Hexenjagd (1969)
Vernunftehen (1968) (Serie)
Das Tal der Bienen (1967)
Viola Zinková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Ubohý pan Kufalt (1981) (Fernsehfilm)
Dařbuján a Pandrhola (1959)
Daleká cesta (1948)
Ladislav Šimek
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Jára Cimrman ležící, spící (1983)
Poslední dopis (1973) (Fernsehfilm)
Lerchen am Faden (1969)