Regie:
Jaroslav DudekDrehbuch:
Václav MalovickýKamera:
Alois NožičkaMusik:
Jiří VáclavBesetzung:
Dagmar Havlová, Naďa Konvalinková, Jaromír Hanzlík, Viktor Preiss, Jana Štěpánková, Josef Dvořák, Tereza Brodská, Otto Lackovič, Miloš Hlavica, Karel Koloušek, Jan Teplý st., Lenka Horáková (mehr)Besetzung
Dagmar Havlová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Gazdina roba (1992) (Theateraufzeichnung)
Noc pastýřů (1993) (Fernsehfilm)
Hřbitov pro cizince (1991) (Fernsehfilm)
Naďa Konvalinková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Mit dem Teufel ist nicht gut spaßen (1984)
Adele hat noch nicht genachtmahlt (1978)
Noc pastýřů (1993) (Fernsehfilm)
Jaromír Hanzlík
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Cyrano z Bergeracu (1986) (Theateraufzeichnung)
Ikarův pád (1977) (Fernsehfilm)
Tažní ptáci (1983) (Fernsehfilm)
Viktor Preiss
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Mit dem Teufel ist nicht gut spaßen (1984)
Brouk v hlavě (2020) (Theateraufzeichnung)
Scapinova šibalství (1980) (Fernsehfilm)
Jana Štěpánková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Přišel na večeři (1981) (Theateraufzeichnung)
Alexandr Dumas starší (1970) (Serie)
Na útěku (2012) (Theateraufzeichnung)
Josef Dvořák
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Filme:
S Pydlou v zádech (1985) (Theateraufzeichnung)
Jáchyme, hoď ho do stroje! (1974)
Hřbitov pro cizince (1991) (Fernsehfilm)
Tereza Brodská
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Smysl pro tumor (2024) (Serie)
Všichni moji blízcí (1999)
Unsere Geister sollen leben (1977)
Otto Lackovič
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Tažní ptáci (1983) (Fernsehfilm)
Těžká Barbora (1960) (Theateraufzeichnung)
Balada z hadrů (1960) (Theateraufzeichnung)
Miloš Hlavica
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Muž v pozadí (1995) (Serie)
Merlin aneb Pustá zem (1988) (Theateraufzeichnung)
Genij vlasti (1998) (Fernsehfilm)
Karel Koloušek
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Panoptikum der Altstadt Prag (1987) (Serie)
Utopím si ho sám (1989) (Fernsehfilm)
Veselé windsorské paničky (1974) (Theateraufzeichnung)
Jan Teplý st.
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Ubohý pan Kufalt (1981) (Fernsehfilm)
Das Ohr (1970)
Muž v pozadí (1995) (Serie)
Lenka Horáková
Beste Filme:
Karlínská balada (2001) (Fernsehfilm)
Oběti (1999) (Serie)
Údolí krásných žab (1973)
Libuše Štědrá
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Filme:
Marek, reich mir die Feder! (1976)
Jako kníže Rohan (1983) (Fernsehfilm)
Heimat, süße Heimat (1985)
Josef Kolman
Beste Filme:
Hřbitov pro cizince (1991) (Fernsehfilm)
Jak vyloupit banku (1992) (Fernsehfilm)
Uzavřený pavilón (1990) (Fernsehfilm)
Miroslav Šnajdr
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Hřbitov pro cizince (1991) (Fernsehfilm)
Rédl (2018) (Serie)
I ve smrti sami (2004) (Fernsehfilm)
Zdeněk Tichý
Beste Filme:
Uzavřený pavilón (1990) (Fernsehfilm)
Hrubeš a Mareš jsou kamarádi do deště (2005)
Jana Walterová
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Filme:
Klec pro dva (1967)
Poslední etapa (1962)
Der Schlüssel (1971)