Regie:
Dušan KodajDrehbuch:
Erna SuchánováKamera:
Karol KrškaMusik:
Ali BrezovskýBesetzung:
Zuzana Cigánová, Alena Michalidesová, Štefan Kvietik, Elena Petrovická, Štefan Halás, Alžbeta Bárthová-Pietorová, Boris Javorek, Paľo Vajs (mehr)Besetzung
Zuzana Cigánová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Na skle maľované (1980) (Fernsehfilm)
Rok na dedine (1967) (Fernsehfilm)
Nepokojná láska (1975) (Serie)
Alena Michalidesová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Pericola (1979) (Fernsehfilm)
Pustý dvor (1978)
Dve slobodné bez záväzku (1981) (Fernsehfilm)
Štefan Kvietik
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Dvanásť nahnevaných mužov (1979) (Fernsehfilm)
Medená veža (1970)
Der Boxer und der Tod (1962)
Elena Petrovická
Slowakischer Staat
Beste Filme:
Těžká hodina (1986) (Fernsehfilm)
Pehavý Max a strašidlá (1987)
Pomocník (1980) (Fernsehfilm)
Štefan Halás
Beste Filme:
Ja, stará mama, Iliko a Illarion (1988) (Fernsehfilm)
Posledná bosorka (1957)
Maroško (1968) (Fernsehfilm)
Alžbeta Bárthová-Pietorová
Königreich Ungarn
Beste Filme:
Bičianka z doliny (1981) (Fernsehfilm)
Tri dcéry (1967)
Balada o mŕtvych očiach (1988) (Fernsehfilm)
Boris Javorek
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Posledná v abecede (1980) (Fernsehfilm)
Paľo Vajs
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Posledná v abecede (1980) (Fernsehfilm)
Karol Polák ml.
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Henrich IV. (1987) (Theateraufzeichnung)
Kára plná bolesti (1985)
Kdo se bojí, utíká (1986)
Michal Strnad
Beste Filme:
Posledná v abecede (1980) (Fernsehfilm)
Jozef Adamovič
Slowakischer Staat
Beste Filme:
Na skle maľované (1980) (Fernsehfilm)
Rok na dedine (1967) (Fernsehfilm)
Demeterovci (1976) (Fernsehfilm)
Aranka Szentpéteryová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Omyly tradičnej morálky (1989) (Fernsehfilm)
Posledná v abecede (1980) (Fernsehfilm)
Igor Štefuca
Beste Filme:
Posledná v abecede (1980) (Fernsehfilm)
Dita Predmerská
Beste Filme:
Posledná v abecede (1980) (Fernsehfilm)
Boris Šnajdár
Beste Filme:
Študent (1990) (Fernsehfilm)
Bocianie hniezdo (1981) (Serie)
Svetlá nad prístavom (1986) (Fernsehfilm)
Dušan Vaňo
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Mŕtvi učia živých (1983)
Chlap prezývaný Brumteles (1982) (Fernsehfilm)
Jahňa chudobného (1992) (Fernsehfilm)
Mária Mikušová
Beste Filme:
Posledná v abecede (1980) (Fernsehfilm)
Gaba Chudová-Cinová
Beste Filme:
Posledná v abecede (1980) (Fernsehfilm)
Štefan Graca
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Tušenie (1982)
Riaditeľ (1986) (Fernsehfilm)
V rannej hmle (1990)
Štefan Holocsy
Beste Filme:
Posledná v abecede (1980) (Fernsehfilm)