Regie:
Jan Valášek st.Drehbuch:
Vladimír HoráčekKamera:
Vladimír OpletalMusik:
Karel SkleničkaBesetzung:
Ota Sklenčka, Jiřina Šejbalová, Miloš Nedbal, Josef Vladimír Švec, Antonie Hegerlíková, Libuše Havelková, Marie Marešová, Jaroslav Cmíral, Oldřich Šmalcl, Rudolf Deyl ml., Ilja Prachař (mehr)Besetzung
Ota Sklenčka
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Ubohý pan Kufalt (1981) (Fernsehfilm)
Vajíčko (1968) (Fernsehfilm)
Vernunftehen (1968) (Serie)
Jiřina Šejbalová
Österreich-Ungarn
Beste Filme:
Lebemänner (1969)
Vernunftehen (1968) (Serie)
Láska jako trám (1967) (Fernsehfilm)
Miloš Nedbal
Österreich-Ungarn
Beste Filme:
Cesta do hlubin študákovy duše (1939)
Vernunftehen (1968) (Serie)
Der Kaiser und sein Bäcker (1951)
Josef Vladimír Švec
Beste Filme:
Maškaráda (1963) (Fernsehfilm)
Reportáž psaná na oprátce (1961)
Botostroj (1954)
Antonie Hegerlíková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Cyrano z Bergeracu (1986) (Theateraufzeichnung)
Gazdina roba (1992) (Theateraufzeichnung)
Dnes naposled (1958)
Libuše Havelková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Jako kníže Rohan (1983) (Fernsehfilm)
Der Strohwitwer (1964) (Fernsehfilm)
Byl jednou jeden dům (1974) (Serie)
Marie Marešová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Wie man einem Wal den Backenzahn zieht (1977) (Fernsehfilm)
Romeo, Julia und die Finsternis (1959)
Po rozvodu (1981) (Fernsehfilm)
Jaroslav Cmíral
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Alexandr Dumas starší (1970) (Serie)
Bellevue (1969) (Fernsehfilm)
Konec velké epochy (1965) (Fernsehfilm)
Oldřich Šmalcl
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Byla jednou jedna budoucnost: Podivná reportáž z přítomnosti 1965 (1965) (Fernsehfilm)
Černá dynastie (1962)
Maratón (1968)
Rudolf Deyl ml.
Österreich-Ungarn
Beste Filme:
Der Brave Soldat Schwejk in Prag (1956)
Limonaden-Joe (1964)
Lucerna (1967) (Fernsehfilm)
Ilja Prachař
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Der Leichenverbrenner (1968)
Ubohý pan Kufalt (1981) (Fernsehfilm)
Král Krysa (1979) (Theateraufzeichnung)
Libuše Pešková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Der Leichenverbrenner (1968)
Das Haus in der Karpfengasse (1965)
Jan Hus (1954)
Jaromír Spal
Österreich-Ungarn
Beste Filme:
Vajíčko (1968) (Fernsehfilm)
Vernunftehen (1968) (Serie)
Půlpenny (1974) (Fernsehfilm)
Jiří Mikota
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Dva na koni, jeden na oslu (1977) (Theateraufzeichnung)
Panoptikum der Altstadt Prag (1987) (Serie)
Zde jsou lvi (1958)
Ladislav Kazda
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Die Teufelsfalle (1961)
Romeo, Julia und die Finsternis (1959)
Hoffnung (1963)
Věra Koktová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Der Brave Soldat Schwejk in Prag (1956)
Noc pastýřů (1993) (Fernsehfilm)
Daleká cesta (1948)
Ladislav Boháč
Österreich-Ungarn
Beste Filme:
Škola základ života (1938)
Die weiße Krankheit (1937)
Dnes ještě zapadá slunce nad Atlantidou (1978) (Fernsehfilm)