Regie:
Ján LackoDrehbuch:
Nataša TanskáKamera:
Vladimír JešinaMusik:
Jaromír DlouhýBesetzung:
Jana Kasanová, Štefan Kvietik, Karol Machata, Milan Lasica, Július Satinský, Eva Poláková, Slávo Záhradník, Bedřich Prokoš, Peter Debnár (mehr)Inhalte(1)
A drama about young actors - the students of a drama academy in Bratislava Even though Betka is a diligent student, perseverance, hard work or lot of effort in her studies can never make up for her lack of talent. Betka comes to realize this fact only after a number of disappointments, failures and unsuccessfulness. (Verleiher-Text)
Besetzung
Jana Kasanová
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Filme:
Morgen legen wir los, Liebling (1976)
Majestäten und Kavaliere (1969)
Svědectví mrtvých očí (1971)
Štefan Kvietik
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Dvanásť nahnevaných mužov (1979) (Fernsehfilm)
Medená veža (1970)
Der Boxer und der Tod (1962)
Karol Machata
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Mitternachtsmesse (1962)
Červené víno (1976) (Fernsehfilm)
Stíny horkého léta (1977)
Milan Lasica
Slowakischer Staat
Beste Filme:
Lasica & Satinský a hostia: Soirée (1968) (Fernsehfilm)
Půldruhé hodiny zpoždění (2009) (Theateraufzeichnung)
Die Prinzessin mit der langen Nase (1983)
Július Satinský
Slowakischer Staat
Beste Filme:
Heimat, süße Heimat (1985)
Lasica & Satinský a hostia: Soirée (1968) (Fernsehfilm)
Die Prinzessin mit der langen Nase (1983)
Eva Poláková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Der Tod heißt Engelchen (1963)
Portrét Doriana Graya (1969) (Fernsehfilm)
Der Platz der Hl. Elisabeth (1965)
Slávo Záhradník
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Lekár umierajúceho času (1983) (Serie)
Canarisova krvavá hviezda (1966) (Fernsehfilm)
Pacho, hybský zbojník (1975)
Bedřich Prokoš
Österreich-Ungarn
Beste Filme:
Naši furianti (1983) (Theateraufzeichnung)
Das höhere Prinzip (1960)
Lauf, Ober, lauf! (1980)
Peter Debnár
Slowakischer Staat
Beste Filme:
Lekár umierajúceho času (1983) (Serie)
Pacho, hybský zbojník (1975)
Majster kat (1966)
Mária Bancíková
Österreich-Ungarn
Beste Filme:
Jánošík (1935)
Jerguš Lapin (1960)
V hodine dvanástej (1958)
Alojz Kramár
Österreich-Ungarn
Beste Filme:
Dvanásť nahnevaných mužov (1979) (Fernsehfilm)
Das Geschäft in der Hauptstraße (1965)
Sváko Ragan (1976) (Fernsehfilm)
Jozef Hanúsek
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Janosik, Held der Berge (1963)
Šťastie príde v nedeľu (1958)
Dáždnik svätého Petra (1958)
Igor Čilík
Slowakischer Staat
Beste Filme:
Tisícročná včela (1983)
Balada o siedmich obesených (1968) (Fernsehfilm)
Kubo (1965) (Fernsehfilm)
Jaroslav Veškrna
Beste Filme:
Prípad jasnovidca Hanussena (1969) (Fernsehfilm)
322 (1969)
Smrť sa volá Engelchen (1960) (Fernsehfilm)
Elena Petrovická
Slowakischer Staat
Beste Filme:
Těžká hodina (1986) (Fernsehfilm)
Pehavý Max a strašidlá (1987)
Pomocník (1980) (Fernsehfilm)
Ivan Paldia
Beste Filme:
Zlatá panna (1965) (Fernsehfilm)
Vždy možno začať (1961)
Poéma o svedomí I., II. (1978)
Eugen Senaj
Österreich-Ungarn
Beste Filme:
Das Geschäft in der Hauptstraße (1965)
Štyridsaťštyri (1957)
Dáždnik svätého Petra (1958)
Mária Markovičová
Österreich-Ungarn
Beste Filme:
Mitternachtsmesse (1962)
Demeterovci (1976) (Fernsehfilm)
Ženský zákon (1967) (Fernsehfilm)
Oľga Vronská
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Sváko Ragan (1976) (Fernsehfilm)
Ja, stará mama, Iliko a Illarion (1988) (Fernsehfilm)
Na Bukvovom dvore (1993) (Fernsehfilm)
Mária Hájková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Štyridsaťštyri (1957)
Dáždnik svätého Petra (1958)
Jedenáste prikázanie (1977) (Serie)