Besetzung
Jela Bučková
Slowakischer Staat
Beste Filme:
Višňový sad (1978) (Fernsehfilm)
Chlap prezývaný Brumteles (1982) (Fernsehfilm)
Rozruch na onkológii (1991) (Fernsehfilm)
Eva Mária Chalupová
Slowakischer Staat
Beste Filme:
Mitternachtsmesse (1962)
Červené víno (1976) (Fernsehfilm)
Naši synovia (1975) (Serie)
František Dibarbora
Österreich-Ungarn
Beste Filme:
Dvanásť nahnevaných mužov (1979) (Fernsehfilm)
Pštrosí večierok (1969) (Fernsehfilm)
Die wahnsinnig traurige Prinzessin (1968)
Emília Došeková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Nepokojná láska (1975) (Serie)
Tiene v raji (1986) (Fernsehfilm)
Bičianka z doliny (1981) (Fernsehfilm)
Hana Gregorová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Tisícročná včela (1983)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Vianočné oblátky (1977) (Fernsehfilm)
Helena Húsková
Slowakischer Staat
Beste Filme:
Na Bukvovom dvore (1993) (Fernsehfilm)
Za mestskými múrmi (1998) (Serie)
Sezam, otvor sa! (1974) (Fernsehfilm)
František Kovár
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Adolf Eichmann (1988) (Fernsehfilm)
Tisícročná včela (1983)
Červené víno (1976) (Fernsehfilm)
Dobroslava Nováková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Sebechlebskí hudci (1975)
Jedenáste prikázanie (1977) (Serie)
Horúci dych (1978) (Fernsehfilm)
Katarína Orbánová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Nepokojná láska (1975) (Serie)
Straty a nálezy (1974) (Serie)
Jennie Gerhardtová (1979) (Fernsehfilm)
Jaroslav Rozsíval
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Nebeští jezdci (1968)
Červené víno (1976) (Fernsehfilm)
Janosik, Held der Berge (1963)
Zuzana Skopálová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Staroružová dráma (1989) (Fernsehfilm)
Der Furchtlose (1988)
Taugenichts, der tapfere Ritter (1982)
Alfréd Swan
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Lekár umierajúceho času (1983) (Serie)
Variácie slávy (1991) (Fernsehfilm)
Jedenáste prikázanie (1977) (Serie)
Libuša Trutzová-Balková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Matka (1968) (Fernsehfilm)
Jedenáste prikázanie (1977) (Serie)
Eygletiérovci (1986) (Fernsehfilm)
Jozef Vajda
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Zhŕňajova nevesta (1978) (Fernsehfilm)
Henrich IV. (1987) (Theateraufzeichnung)
Chrobák v hlave (2014) (Theateraufzeichnung)
Dušan Vaňo
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Mŕtvi učia živých (1983)
Chlap prezývaný Brumteles (1982) (Fernsehfilm)
Jahňa chudobného (1992) (Fernsehfilm)
Eduard Vítek
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Všetci ľudia budú bratia (1996) (Fernsehfilm)
Kára plná bolesti (1985)
Výlet do mladosti (1982) (Fernsehfilm)
Eva Žilineková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Za mestskými múrmi (1998) (Serie)
Za mestskými múrmi: Spravodlivosť (1998) (Fernsehfilm)
Tlstibáb (1977) (Fernsehfilm)
Igor Šimeg
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Staroružová dráma (1989) (Fernsehfilm)
Nedodržaný sľub (2009)
Anjel milosrdenstva (1993)
Monika Radványiová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Eygletiérovci (1986) (Fernsehfilm)
Jacobowski a plukovník (1990) (Fernsehfilm)
Poviem mu to sám (1979) (Fernsehfilm)
Jozef Šándor
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Balada o siedmich obesených (1968) (Fernsehfilm)
Andersonvillský proces (1976) (Fernsehfilm)
Hernani (1967) (Fernsehfilm)